Nie przegap
Strona główna » Sport » 14 ALMMA za nami

14 ALMMA za nami

8 października na Hali Sportowo-Widowiskowej w Bochni odbyły się zawody w ramach 14 Edycji Amatorskiej Ligii MMA – Mistrzostwa Polski Południowej ALMMA14. W Mistrzostwach wzięło udział 143 zawodników z terenu całej Polski.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony zarówno zawodników, jak i widzów. Zawody zaszczycił swoją obecnością także włodarze Powiatu Bocheńskiego i Solnego Grodu -uroczystego otwarcia dokonali Starosta Jacek Pająk i Burmistrz Stefan Kolawiński, który też dokonał dekoracji zwycięzców.

W ramach Amatorskie Ligii MMA ścierają się najlepsze kluby MMA w Polsce, dzięki czemu impreza ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, tak w świecie sportów walki, jak i wśród widzów z różnych miast licznie przybywających na zawody.

W 2011 pod skrzydłami PZJJ została założona komisja MMA, dzięki czemu ALMMA stała się pierwszą legalną imprezą MMA w Polsce. Dało nam to możliwość organizacji pierwszych oficjalnych Mistrzostw Polski MMA. Komisja w iście ekspresowym tempie jeszcze do końca roku 2011 chce przeprowadzić projekt, który obejmuje aż cztery duże wydarzenia. Trzy z nich są Mistrzostwami Polski w skali makroregionów i końcowa ostateczna impreza czyli oficjalne Mistrzostwa Polski w terminie grudniowym będą zwieńczeniem projektu. Ten cykl będzie największym wydarzeniem amatorskiego MMA w naszym kraju z uwagi na dotychczasowe powodzenie zawodów przeprowadzanych przez obie federacje.

Organizatorem imprezy był brzesko-bocheński Fight Club MMA – Fightman prowadzony przez Tomasza Knapa oraz Polski Związek Ju-Jitsu. Współorganizatorem imprezy był Miejski Dom Kultury w Bochni.

Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Bochni oraz Starosty Bocheńskiego.

Wyniki 14 ALMMA

Klasyfikacja Drużynowa

Generalna
1.Okniński Team
2.MMA Bytom Team / Boi Team
3.Copacabana Kielce

Junior
1.AZS Lutadores Nysa / Boi Team
2.MMA Bytom Team/Okniński Team

Ograniczona formuła Senior
1.Okniński team
2.Copacabana Kielce
3.Boi Team

Full Contact
1.MMA Bytom Team
2.Okniński Team/LZS Pińczów
3.SWK Tygrys

Wyniki zawodów

Walki pierwszego kroku

Pierwszy podany zwycięzca.
Kolano Paweł Spartakus Rzeszów & Marat Babenko Combat Sambo Wrocław
Sieczka Łukasz Spartakus Rzeszów & Walkow Przemysław Boi Team
Arian Aleksander Spartakus Rzeszów & Dymer Przemyslaw Boi Team
Goliszek Mateusz Boi Team & Gil Mateusz Combat Sambo
Mikołajski Piotr NN & Drelich Wojciech Spartakus Rzeszów

Turniej Junior

62 kg
1.Dittrich Damian Berserkers Team Bielsko
2.Bors Paweł Berserkers Team Łódź
3.Stępień Kamil MMA Bytom Team
4.Włoszek Dawid Okniński Team

67 kg
1.Siwek Bartek Lutadores Nysa
2.Lichończak Mikołaj Spartakus Rzeszów
3.Iwaniuk Mateusz Okniński Team
4.Szary Kamil Black Devils Czechowice-Dziedzice

73kg
1.Ludwin Dawid MMA Bytom Team
2.Zagdański Bartosz AZS Lutadores Nysa
3.Milewski Arkadiusz Kodokan Gliwice
4.Kapias Sebastian Black Devils Czechowice Dziedzice

80 kg
1.Lisek Witold AKS Chorzów
2.Zybowski Grzegorz Boi Team
3.Wróbel Adrian United Gym
4.Fień Łukasz Spartakus Rzeszów

87 kg
1.Półka Patryk Dragon Fight Club
2.Bator Szymon SWK Tygrys
3.Tomala Darek Cage Rabka Zdrój

96 kg
1.Gąsior Grzegorz Boi Team
2.Płonka Daniel Fight Klub Rzeszów
3.Brandys Paweł MMA Oświęcim
4.Kapsa Łukasz Silesian Cage Club Katowice

96 kg Open
1.Józwiak Hubert MMA Okniński Team

Turniej Ograniczona Formuła Senior

62 kg
1.Chłopik Piotr Mińsko Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

67 kg
1.Kuśmierz Adrian Okniński Team
2.Fedyna Witold Boi Team
3.Latarowski Andrzej Boi Team
4.Mika Bartłomiej Boi Team

73 kg
1.Łapka Artur Copacabana Kielce
2.Gładysz Daniel Copacabana Kielce
3.Janik Nikodem Spartakus Rzeszów
4.Cykowski Wojtek Lutadores Opole

80 kg
1.Pawłowski Marcin EMERS Extrem Fitnes
2.Żelazowski Paweł Okniński Team
3.Chmurowicz Bartosz Okniński Team
4.Ochtabiński Marcin Okniński Team

87 kg
1.Okniński Adam Okniński Team
2.Dyrda Marek MMA Bytom Team
3.Bęben Krzysztof LZS Śr. Pińczów
4.Owczarz Jacek Berserkers Team Bielsko Biała

96 kg
1.Grzebyk Andrzej Legion Team Tarnów
2.Pasternak Michał Copacabana Kielce
3.Gątek Mateusz EMERS
4.Bartos Łukasz Silesian Cage Katowice

+96 kg
1.Urban Michał Boi Team
2.Orłowski Maciej MMA Exstrem Fitness Kraków

Turniej Full Contact

67 kg
1.Chwaliński Paweł LZS Pińczów
2.Madej Sylwester LZS Pińczów
3.Hodor Daniel MTS Płomień Milowice/AKS Niwka
4. Isaev Valid Okniński Team

73 kg
1.Grochowski Łukasz Okniński Team
2.Łebkowski Kamil Okniński Team
3.Matuszewski Tomasz Bersrerkers Team Łódż
4.Sajbor Grzegorz Bersrerkers Team Bielsko Biała

80 kg
1.Walaszek Szymon MMA Bytom Team
2.Brytan Bartosz Bersrerkers Team Bielsko Biała
2.Baran Łukasz Boi Team
4.Stępień Piotr SWK Tygrys

87 kg
1.Żaba Arkadiusz MMA Bytom Team
2.Strojek Mateusz Spartakus Rzeszów
3.Jędrzejczyk Rafał ersrerkers Team Łódz
4.Michta Michał Copacabana Kielce

96 kg
1.Cukier Pawel SWK Tygrys
2.Kożuszny Władysław Jron Dragon Mielec
3.Gusar Oleksander Legon Team Tarnów
4.Gwożdzik Adrian SWK Tygrys


IB/ almma.pl

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*