Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » 15 lat Klubu Honorowych Dawców Krwi w Czchowie / zdjęcia

15 lat Klubu Honorowych Dawców Krwi w Czchowie / zdjęcia

DSC_0239-n20 grudnia w Hotelu „Łaziska” w Czchowie odbyła się uroczystość 15-lecia Klubu Honorowych Dawców Krwi, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie.

Klub powstał w latach 90. z inicjatywy i dzięki zaangażowaniu Krzysztofa Olchawy z Jurkowa, który do dzisiaj pełni funkcję Prezesa Klubu i aktywnie działa na rzecz krwiodawstwa w gminie i powiecie brzeskim.

Uroczystość zgromadziła wielu znakomitych gości, wśród których znaleźli się Burmistrz Czchowa Marek Chudoba i jego zastępca Tadeusz Płachta, Sekretarz Miasta i Gminy Jarosław Gurgul, Starosta Powiatu Brzeskiego Andrzej Potępa, Komendanci powiatowych służb mundurowych, sponsorzy i przede wszystkim sami honorowi krwiodawcy, członkowie klubu. Wydarzenie pozwoliło na podsumowania, uhonorowanie zasłużonych krwiodawców, instytucje i firmy wspierające inicjatywy HDK, władze samorządowe, gminne, powiatowe, dzięki którym idea honorowego krwiodawstwa jest doceniania i promowana oraz szkoły, szczególnie Zespół Szkół w Tymowej i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie, które włączają się czynnie w promocję krwiodawstwa na terenie swoich szkół i środowisk lokalnych. Uroczystość zakończył występ instrumentalno-wokalny, który zaprezentowała młodzież z ZS w Tymowej.IB

Foto. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast