Nie przegap
Strona główna » Religia » Rekolekcje Królestwa w Brzesku

Rekolekcje Królestwa w Brzesku

Od 17 do 19 listopada w Brzesku odbywały się Rekolekcje Królestwa, w których wzięli udział kapłani i animatorzy duszpasterstwa młodzieży oraz programu „Młodzi na Progu”.

Rekolekcje Królestwa odbyły się w miniony weekend w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Brzesku. Uczestnicy poprowadzeni przez ekipę złożoną z członków Szkół Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego z Bytomia i św. Józefa z Tarnowa oraz animatorów programu „Młodzi na Progu” z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku przypatrywali się biblijnemu królowi Dawidowi. Obserwując jego postawy, słuchając słów, przyglądając się jego relacjom, księża i animatorzy mieli okazję, by odnaleźć siebie w postaci niepozornego, młodego pasterza, który potem stał się królem.

Był to czas modlitwy, refleksji, stawania trudnych pytań, uświadomienia sobie atutów swej niepozorności i dostrzeżenia, że nie ma takich ograniczeń, które nie pozwalałyby wszelkich przeszkód pokonać w królewskim stylu. Wystarczy Bogu zaufać.

Dla równowagi – nie zabrakło integracji, rozmów, śmiechu i poznawania się.

Z uczestnikami spotkał się także bp Leszek Leszkiewicz.

Zobacz zdjęcia z REKOLEKCJI KRÓLESTWA W BRZESKU <==

==

tarnow.gosc.pl / Aleksandra Małochleb

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast