Nie przegap
Strona główna » Sport » A.S. Elita w piłkarskiej elicie

A.S. Elita w piłkarskiej elicie

A.S. Elita to jedna z najprężniejszych szkółek piłkarskich w regionie brzeskim nie tylko pod względem poziomu wyszkolenia zawodników, ale również pod względem zdolności menadżerskich kierownictwa. Młodzi zawodnicy bardzo często mają okazję do sprawdzania na turniejach swoich umiejętności piłkarskich, które tak pracowicie szlifują na treningach.  

Praktycznie nie ma tygodnia aby któryś z zespołów Elity nie uczestniczył w jakimś turnieju. Często bywają takie dni,  że Elita, w różnych rocznikach,  uczestniczy w turniejach w różnych miastach jednocześnie. Rocznik 2007r. uczestniczył na turnieju w Nowej Hucie na obiektach Com Com Zone.

Centrum Rozwoju Com Com Zone w Nowej Hucie to jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów sportowo-rekreacyjnyh w Małopolsce. Na 6000m2 znajdują się: pływalnia, hala sportowa, siłownia, centrum wspinaczkowe, 4 sale treningowe, 3 trawiaste boiska piłkarskie i 2 ze sztuczną murawą – w tym jedno zadaszone balonem i ogrzewane w okresie zimowym, a także sauna, restauracja i amfiteatr.

Organizatorem turnieju była Akademia Sportu PROGRES Kraków, której patronem jest Jerzy Dudek. Rozegrano dwa turnieje w roczniku 2004 oraz 2007. Turniej rocznika 2004 wygrał F.C. LIVERPOOL natomiast 2007 Progres Kraków. Elita z dwoma zwycięstwami i jedną porażką uplasowała się na drugiej pozycji. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Jerzym Dudkiem.

W ramach współpracy akademii odbyła się kursokonferencja dla trenerów, której organizatorem był Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz Akademia Sportu Progres. W konferencji uczestniczył Ryszard Niemiec prezes MZPN. Odbyły się treningi pokazowe prowadzone przez trenerów z Liverpoolu, a także trening bramkarski prowadzony przez trenera Kadry Narodowej do lat 20 z udziałem Jerzego Dudka.

Jerzy Dudek, z oczywistych względów ma bardzo dobre kontakty z najlepszymi zespołami w Europie. Stąd między innymi udział w turnieju zespołu F.C. Liverpool. Akademia Sportu PROGRES organizuje sieć akademii partnerskich do której zaprasza najlepsze zespoły z regionu. Członkowie sieci akademii partnerskich  będą mogli uczestniczyć we wspólnych obozach szkoleniowych prowadzonych przez najbardziej doświadczonych szkoleniowców, korzystać z bazy treningowej Com Com Zone w Nowej Hucie, uczestniczyć w turniejach w których mogą zagrać z kolegami reprezentującymi najbardziej znane nie tylko w Polsce ale w całej Europie marki piłkarskie.

brzesko.info.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast