Nie przegap
Strona główna » Region » Adam Korta kandydatem na Burmistrza Miasta Bochnia

Adam Korta kandydatem na Burmistrza Miasta Bochnia

044Adam Korta kandydatem na Burmistrza Miasta Bochnia. W walce o fotel szefa naszego Miasta będzie reprezentować Komitet Wyborczy Wyborców „Razem dla Bochni”.

Na konferencję przybyli kandydaci na radnych miejskich, ich rodziny i przyjaciele oraz dziennikarze lokalnych mediów.

Spotkanie rozpoczęło się od wyjaśnienia przyczyn utworzenia Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Bochni”. – Komitet powstał jako odpowiedz na narastające w ostatnim czasie zapotrzebowanie zmiany to miasto nasze miasto jest dla nas bardzo ważne i nie jest nam obojętna jego przyszłość – powiedział Adam Korta, kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia. Chcemy aby Bochnia stała się miastem nowoczesnym acz dbającym o tradycję, miastem przyjaznym mieszkańcom, przedsiębiorcom i turystomNaszym celem jest zmiana kierunków działań władz samorządowych na rzecz większego uwzględnienia potrzeb i opinii mieszkańców – dodał Adam Korta.

W swoim wystąpieniu kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia scharakteryzował również kandydatów na radnych miejskich, ubiegających się o mandat z ramienia KWW „Razem dla Bochni”.

– To nie są przypadkowe osoby, to zespół, który posiada kompetencję, doświadczenie i empatię obywatelską, który chce wspólnymi siłami budować nową, lepszą Bochnię, która potrzebuje spójnej koncepcji i odważnych decyzji. Wierzymy że warto i że można zmieniać nasze – powiedział Adam Korta, kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia.

Następnie prowadzący przedstawił sylwetki 21. kandydatów na radnych miejskich startujących z KWW „Razem dla Bochni”, po czym zaprezentował lidera tej grupy – Adama Kortę.

Kandydat na Burmistrza Miasta Bochnia powiedział, iż wpływ na podjęcie decyzji o kandydowaniu miały rozmowy z mieszkańcami Bochni. Zdecydowała o tym troska o rodzinne miasto oraz jego wykształcenie i doświadczenie.

– Moją siłą jest moje wykształcenie, doświadczenie oraz moja drużyna, czyli ludzie których zgromadziłem i zaprosiłem do współpracy. Wszystko to jest gwarancją rozwoju i zmian na lepsze – powiedział Adam Korta. – W jednostce którą kieruję zrealizowano inwestycje na kwotę około 150 milionów złotych…, a w Bochni potrzeba nowych inwestycji i człowieka, który będzie nimi zarządzał… – dodał.

Kandydat zapowiedział, iż szczegóły dotyczące programu będą omawiane na bieżąco podczas organizowanych w trakcie samorządowej kampanii wyborczej spotkań wyborczych.

Na czterech planszach zostały zaprezentowane bloki tematyczne, wokół których będzie oscylował cały program dla Bochni i jej mieszkańców. Są to:

  • Bochnia – dobre miejsce do zwiedzania i mieszkania
  • Bochnia – miasto przyjazne rodzinie
  • Bochnia bez problemów komunikacyjnych
  • Bochnia – miasto wspierające aktywność i przedsiębiorczość mieszkańców.

Z Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Bochni” o mandat radnego miejskiego powalczą:

Adam Graboś (okręg 1)

Marta Sosin (okręg 2)

Jacek Matrejek (okręg 3)

Ewa Wiaderny (okręg 4)

Maciej Pawulski (okręg 5)

Jolanta Sulma (okręg 6)

Jadwiga Jabłońska (okręg 7)

Jakub Maciuszek (okręg 8)

Mateusz Mulka (okręg 9)

Agnieszka Broszkiewicz (okręg 10)

Kinga Czarnota (okręg 11)

Andrzej Gicala (okręg 12)

Adam Korta (okręg 13)

Maciej Trela (okręg 14)

Tomasz Mika (okręg 15)

Jolanta Kruk (okręg 16)

Wiesław Wnęk (okręg 17)

Piotr Krzywda (okręg 18)

Celina Kruczek (okręg 19)

Roman Chmiel (okręg 20)

Krzysztof Pławecki (okręg 21)

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast