Don't Miss
Home » Region » Akcja – pomóż rodzinie z Wróblowic !!!

Akcja – pomóż rodzinie z Wróblowic !!!

Pilnego wsparcia potrzebuje czteroosobowa rodzina z Wróblowic, która w pożarze straciła dom. Do tragicznego zdarzenia doszło 21.03.2018 r. przed południem, w wyniku którego Państwo Kozowie stracili dach nad głową. Dom spłonął doszczętnie wraz z całym dobytkiem. Poza tym nadpaleniu i zniszczeniu uległ nowo budowany dom znajdujący się obok. Pani Anna i Jacek Kozowie mają na wychowaniu dwoje małych dzieci w wieku 2 i 7 lat. Dochody rodziny są niskie, jedynie Pan Jacek pracuje zawodowo w lokalnym przedsiębiorstwie.

Obecnie rodzina mieszka w Lusławicach w domu użyczonym nieodpłatnie przez sąsiadów. Do rodziny niezwłocznie trafiła pomoc finansowa z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakliczynie w formie specjalnego zasiłku celowego z tytułu zdarzenia losowego. Organizowana jest również pomoc rzeczowa dla pogorzelców. Potrzeby rodziny są bardzo duże, dlatego prosimy ludzi dobrej woli o pomoc. Zostało uruchomione specjalne konto, na które można wpłacać bezpośrednio na rzecz rodziny pieniądze.

nr konta: 04 85890006 0141 0517 4870 0002 Anna Koza Wróblowice, 32-840 Zakliczyn, tytułem: pomoc pożar

Osoby chętne do pomocy w formie rzeczowej proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Zakliczynie, nr tel. 14-66-52-275

Wykażmy się dobrym sercem i bądźmy solidarni z ludźmi, których spotkała tragedia.

Fot. OSP Zakliczyn

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast