Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Aktywny Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego

Aktywny Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego

Przypominamy, ze trwa akcja Aktywny Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego. Cały czas można przyłączyć się do tej jakże pozytywnej akcji.

POWIAT BRZESKI MA 150 LAT!!! Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Brzeskiego do aktywnego spędzania czasu.

Jeśli spacerujesz, biegasz, uprawiasz nordic walking lub jeździsz na rowerze, to zapraszamy Cię do wspólnego pokonywania kolejnych kilometrów w ramach jubileuszu 150-lecia Powiatu Brzeskiego.

Wszystkim, którzy zdecydują się wziąć udział w rywalizacji wręczymy profesjonalne, sportowe, odblaskowe kamizelki i opaski, które znacznie poprawią bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach publicznych.  Akcja będzie trwać od 1 marca 2017 r. do 31 sierpnia 2017 r., a jedynym kryterium jest ilość przebytych kilometrów.

Uczestnicy będą konkurować w dwóch grupach: kobiet i mężczyzn. Rywalizacja podzielona zostanie na dwie kategorie aktywności:
1. dla „pieszych”: chodzenie, nordic walking, bieganie;
2. dla rowerzystów: jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie.

Każdy Uczestnik będzie miał możliwość wystartowania w obydwu kategoriach.

Warunkiem dołączenia do zabawy jest zainstalowanie na swoim smartfonie darmowej aplikacji Endomondo, stworzenie swojego profilu użytkownika i przystąpienie do rywalizacji pn.: 150 LAT POWIATU BRZESKIEGO.

Każdego zarejestrowanego uczestnika zapraszamy do Starostwa Powiatowego w Brzesku (pokój 321, piętro III) po odbiór darmowego zestawu dla Aktywnych Mieszkańców Powiatu Brzeskiego (zestawy można odbierać od 10 marca 2017 r.).

PAMIĘTAJ, aby włączyć aplikację zawsze, gdy chodzisz, biegasz lub jeździsz, dzięki temu przebyte kilometry zwiększą Twoje szanse w rywalizacji. Ranking dostępny w aplikacji Endomondo pozwoli Ci na bieżąco monitorować postępy konkurencji. Mobilizujący charakter rywalizacji zachęci do zintensyfikowania Twojej aktywności.

Uczestnicy, którzy pokonają najwięcej kilometrów w swoich kategoriach zostaną nagrodzeni podczas głównych uroczystości jubileuszowych. Przy aplauzie mieszkańców powiatu laureaci otrzymają statuetki, dyplomy oraz zostaną zaproszeni do realizacji filmu na temat swojej sportowej pasji. Kulminacyjna impreza jubileuszowa odbędzie się 10 września 2017 roku na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku.

Jednak najważniejszą nagrodą tej rywalizacji jest ZDROWIE oraz WŁASNA SATYSFAKCJA.

DOŁĄCZ DO GALERII AKTYWNYCH!
Podczas spaceru, joggingu czy rowerowej wycieczki zachęcamy do robienia zdjęć w otrzymanej od nas kamizelce i przysyłania na nasz adres 150lat@powiatbrzeski.pl.

Najciekawsze zdjęcia trafią do Galerii Aktywnych dostępnej na stronach Powiatu Brzeskiego (www.powiatbrzeski.pl oraz www.sportowiec.net). 

Zarejestruj się!
Odbierz zestaw Aktywnego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego!
Pokonuj kilometry!
Przesyłaj zdjęcia w naszej kamizelce!
A 10 września spotkaj się z nami na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku!

Regulamin akcji: 150 Lat Powiatu Brzeskiego

§ 1

1. Organizatorem Akcji jest Powiat Brzeski.
2. Uczestnikiem może zostać każda osoba fizyczna, która zaakceptowała Regulamin, dysponuje telefonem z zainstalowaną aplikacją Endomondo, dokonała rejestracji na stronie internetowej aplikacji: www.endomondo.com i przyłączyła się do rywalizacji pn.: 150 Lat Powiatu Brzeskiego.
a) rejestracja Uczestników odbywa się poprzez założenie profilu w aplikacji – wybór loginu (sugerowane: imię i nazwisko) oraz hasła;
b) uczestnictwo w Akcji jest dobrowolne i bezpłatne;
c) każdy Uczestnik bierze udział w Akcji na własną odpowiedzialność;
d) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na osobie lub mieniu powstałe w związku z udziałem Uczestnika w Akcji;
e) Organizator Akcji nie zapewnia Uczestnikom ubezpieczenia;
f) każdy Uczestnik może w dowolnie wybranym momencie zrezygnować z udziału w Akcji poprzez dezaktywację uczestnictwa w aplikacji lub na stronie internetowej aplikacji;
g) Organizator Akcji nie zbiera i nie przetwarza danych osobowych Uczestników zarówno w czasie trwania Akcji, jak i po jej zakończeniu.

§2

1. Akcja trwać będzie w okresie od 1 marca 2017 do 31 sierpnia 2017.

§3

1. Warunki przystąpienia do Akcji:
a) Uczestnikiem może zostać mieszkaniec powiatu brzeskiego;
b) zainstalowanie aplikacji Endomondo oraz rejestracja w rywalizacji o nazwie: 150 Lat Powiatu Brzeskiego;

§4

1. Rywalizacja będzie się odbywać w dwóch grupach: kobiety, mężczyźni.
2. Obie grupy obejmują rywalizacje w konkurencjach „pieszych” (chodzenie, bieganie, nordic walking) oraz rowerowych (jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie).
3. Uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w obydwu konkurencjach.
4. Tytuł Aktywnego Mieszkańca Powiatu Brzeskiego otrzyma osoba, która do końca trwania Akcji „uzbiera” największą ilość kilometrów.
5. Brak ograniczenia geograficznego przy wykonywaniu aktywności.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 4 września 2017 r.

§ 5

1. Organizator Akcji uprawniony jest do dokonania zmian Regulaminu w czasie trwania Akcji.
2. Zmiany są skuteczne z momentem opublikowania ich na stronie internetowej Akcji.
3. Regulamin wraz z ewentualnymi jego zmianami będzie dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Akcji.

§ 6

1. Postanowienia końcowe:
a) wszelkie kwestie sporne wynikające ze stosowania niniejszego Regulaminu będą rozstrzygane przez Organizatora Akcji.

sp

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast