Nie przegap
Strona główna » Kultura » Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

Alicja Rega z szansą występu na „Eurowizji Junior”

W najbliższą niedzielę 1 października 2017 r. w Warszawie odbędą się krajowe eliminacje do międzynarodowego konkursu talentów wokalnych „Eurowizja Junior”. O możliwość reprezentowania naszego kraju na prestiżowej imprezie rywalizować będzie dziesięciu młodych wykonawców. Wśród nich będzie również 14-letnia mieszkanka Łysej Góry, Alicja Rega.

Mimo młodego wieku, Alicja jest bardzo utytułowaną artystką. W swojej karierze zdobyła ponad 20 głównych nagród, podczas występów na konkursach i festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W 2015 roku wystąpiła w pierwszej edycji programu rozrywkowego „Mali Giganci”, emitowanego w telewizji TVN. Alicja zdobyła tam pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej dla najlepszego wokalisty.

Oprócz śpiewu, nastolatka gra również na gitarze i fortepianie. Talenty muzyczne rozwija w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia na wydziale jazzowym w Tarnowie. Obecnie mieszkanka Łysej Góry pracuje nad wydaniem autorskiego singla. Wcześniej jednak powalczy o udział w konkursie „Eurowizja Junior”. Krajowe eliminacje zostaną wyemitowane 1 października o godzinie 17.30 w telewizji TVP 1.

Alicja zaśpiewa utwór pt. „Mój dom” do słów i muzyki Marka Kościkiewicza. Premiera piosenki odbędzie się 26 września (wtorek) na Facebooku Alicja Rega (www.facebook.com/AlicjaRegaPL ).

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast