Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Bank BGŻ w Brzesku

Bank BGŻ w Brzesku

Informator Brzeski wziął udział w oficjalnym otwarciu placówki Banku BGŻ w naszym mieście, która mieści się przy ulicy Mickiewicza. Wprawdzie swoją działalność oddział rozpoczął już na wiosnę tego roku i w tym czasie pozyskał wielu klientów z miasta, jak i z naszego rejonu, to właśnie teraz w połowie listopada nastąpiło oficjalne zainaugurowanie działalności Banku BGŻ w Brzesku i powiecie. Uruchomienie placówki tego banku pozwoliło wielu mieszkańcom na załatwianie wszystkich spraw bliżej miejsca zamieszkania i działalności.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Powiatu Brzeskiego – Andrzej Potępa, Burmistrz Brzeska – Grzegorz Wawryka, Wójtowie gmin powiatu brzeskiego oraz ich przedstawiciele, Dyrektor MOK – Małgorzata Cuber, Ksiądz Proboszcz Parafii Św. Jakuba w Brzesku – Józef Drabik, Prezes Okocimskiego Klubu Sportowego – Czesław Kwaśniak, właściciele firm i przedsiębiorcy oraz przedstawiciele gospodarzy, Dyrektor Oddziału Regionalnego BGŻ w Rzeszowie – Janusz Kostka, Dyrektor Oddziału BGŻ w Tarnowie – Bożena Marek, Dyrektor Oddziału BGŻ w Brzesku – Katarzyna Kłycińska, a także pracownicy brzeskiego oddziału.

Bank BGŻ specjalizuje  się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.  Mocną stroną banku jest też zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Klienci mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostęp do usług odbywa się poprzez system bankowości internetowej eBGŻ, obsługę telefoniczną Tele BGŻ oraz Home Banking.

Otwarcie oddziału w naszym mieście jest  dobrym sygnałem dla przedsiębiorców. To oznacza, że Brzesko jest miastem rozwojowym – powiedział  Andrzej Potępa, Starosta Powiatu Brzeskiego.

Podobnego zdania jest  Burmistrz Grzegorz Wawryka, który podczas składania życzeń pomyślnej działalności, wyraził nadzieję, że Bank BGŻ będzie przychylny dla mieszkańców miasta i regionu oraz będzie wspierał ich działalność.

Oddział BGŻ w Brzesku  będzie  świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Chcemy być blisko naszych klientów, dawać im dobre rady i służyć pomocą w rozwiązywaniu problemów finansowych, zaspokajając ich zapotrzebowanie na kapitał – zapewniła Katarzyna Kłycińska, dyrektor brzeskiego oddziału.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie Starosta i Burmistrz. Poświęcenia placówki dokonał  Ksiądz Proboszcz Józef Drabik.


IB

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast