Don't Miss
Home » Kultura » “Boeing, Boeing ” w Tarnowie

“Boeing, Boeing ” w Tarnowie

Scena impresaryjna Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza 31 sierpnia na spektakl „Boeing, Boeing”. Spektakl zaprezentują gościnnie aktorzy z krakowskiego Teatru Bagatela. To jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza. Wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i nagrodzona prestiżową Tony Awards, bawi nieustannie widzów.

Zapraszamy do podejrzenia uczuciowego życia Maksa i jego nic nie wiedzących o sobie… trzech narzeczonych – stewardes. Co stanie się, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie trzy zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Tarnowska publiczność będzie mogła się o tym przekonać oglądając spektakl na Dużej Scenie Solskiego 31 sierpnia 2012 (piątek) o godz. 17.00 i 20.00.

W teatrze Bagatela została zaadaptowana i przetłumaczona przez Bartosza Wierzbiętę – twórcę kultowej polskiej wersji Shreka. Reżyserem sztuki jest Paweł Pitera, autorem scenografii Joanna Schoen, a wystąpią: Adam Szarek, Marcel Wiercichowski, Ewa Mitoń, Magdalena Walach, Karolina Chapko i Małgorzata Piskorz.

Bilety w cenie 45 zł dostępne w kasie Teatru. Przy zakupie minimum 10 biletów – bilety w cenie 40 zł. Bilety na spektakl “Boeing, Boeing” można również zakupić przez internet – https://ekobilet.pl/tarnowski-teatr/boeing–boeing-1339501760.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacje telefoniczne – tel. 784 976 026.

Serdecznie zapraszamy!

Zwiastun spektaklu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast