Nie przegap
Strona główna » Kultura » Borzęcin – Borek: Piknik „Zdrowo na sportowo”

Borzęcin – Borek: Piknik „Zdrowo na sportowo”

plakt_3_copyW niedzielę 13 października br. na terenie obiektu sportowego w Borzęcinie – Borku odbędzie się piknik rekreacyjny „Zdrowo na sportowo” połączony z obchodami XIII Dnia Papieskiego. Uroczyste rozpoczęcie nastąpi o godzinie 12 modlitwą za ofiary wypadków drogowych i prelekcją dotyczącą profilaktyki uzależnień: alkoholowej i narkotykowej. Na uwagę zasługują z pewnością rozgrywki piłkarskie między uczestnikami pikniku oraz pokazy sportowo – rekreacyjne.

Jarosław Palej, bramkarz pierwszoligowego KS Okocimski Brzesko, poprowadzi pokaz nowoutworzonej w Borzęcinie szkółki bramkarskiej „GoalKeeper”. O godz. 15 rozpocznie się mecz IV Ligi pomiędzy Sokołem Borzęcin a KS Tymbark. W trakcie Pikniku będzie miało miejsce wspólne grillowanie, a na zakończenie uczestnicy odmówią Modlitwę Papieską.

Organizowana przez KS “Sokół” Borzęcin, Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka i Parafię w Borzęcinie Górnym impreza jest okazją do promowania zdrowego stylu życia wolnego od używek i nałogów.

 

ug / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast