Nie przegap
Strona główna » Kultura » Borzęcin: “Poezja i proza Józefa Barana” – zaproszenie

Borzęcin: “Poezja i proza Józefa Barana” – zaproszenie

plakatJBaranGminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie serdecznie zaprasza na promocję publikacji „Borzęcin. Poezja i proza Józefa Barana” oraz koncert poetycko – muzyczny „Od realizmu do kreacji – Borzęcin w wyobraźni i fantazji poetyckiej Józefa Barana”, który odbędzie się w dniu 21.09.2014 roku o godzinie 17.30 w sali Domu Ludowego.

 Biblioteka realizuje projekt, w ramach którego wydana zostanie publikacja i zorganizowany cykl spotkań poetycko – muzycznych promujących Borzęcin na terenie czterech gmin tworzących “Kwartet na Przedgórzu”. Głównym zamierzeniem realizowanego zadania w ramach małych projektów „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 „Leader” jest promocja miejscowości i lokalnego dziedzictwa kulturowego.

Na spotkaniach nie zabraknie autora, jak również artystów środowiska krakowskiego – w Borzęcinie gwiazdy filmu i teatru Anny Dymnej, Profesora Bolesława Farona, oraz Jakuba Pawlaka, który tego wieczoru zagra i zaśpiewa. Kolejne koncerty poetycko – muzyczne zostaną zorganizowane w Brzesku na którym oprócz Józefa Barana wystąpi Beata Paluch, w Radłowie Kinga Rataj, a w Dębnie Andrzej Słabiak.

GBP Borzęcin

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast