Don't Miss
Home » Wiadomości » Borzęcin: Szkolenia dla podatników

Borzęcin: Szkolenia dla podatników

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzesku zaprasza podatników i płatników powiatu brzeskiego na bezpłatne szkolenie z wybranych zagadnień.

Tematyka szkolenia będzie obejmować:
1. Wysyłanie zeznań podatkowych drogą elektroniczną.
2. Odliczanie ulg podatkowych.
3. Najczęściej popełniane błędy w zeznaniach podatkowych.
4. Prezentacja portalu podatkowego oraz strony Szybki Pit – nowe usługi PIT-OP, 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, PIT-WZ.

Szkolenie odbędzie się w dniu 26 lutego 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Borzęcin, 32-825 Borzęcin 583G. Szkolenie przeprowadzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Brzesku.

Ponadto w godzinach od 10:00 do 13:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Brzesku będą pomagali sporządzać i wysłać zeznania podatkowe przez internet, wnioski o sporządzenie zeznania PIT-WZ oraz wnioski o przekazanie 1% podatku na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego – oferta dla emerytów i rencistów nie uzyskujących innych dochodów (PIT-OP).
Osoby zainteresowane pomocą w sporządzeniu rozliczenia za 2017 r. proszone są o zabranie ze sobą również kopii zeznań podatkowych za 2016 r.

Zachęcamy do skorzystania z pomocy.

KAS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast