Don't Miss
Home » Wiadomości » Borzęcin. Wójt Kwaśniak z blisko 80% poparciem

Borzęcin. Wójt Kwaśniak z blisko 80% poparciem

Resize_of_PTR_0006Znamy wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Państwowa Komisja Wyborcza podała je w nocy z wtorku na środę, 18/19 listopada br.. W pierwszej turze wybraliśmy 1584 włodarzy. Do drugiej tury dojdzie w 890 miastach i gminach.

W gminie Borzęcin, w wyborach wójta oddano łącznie 3001 ważnych głosów. Janusz Kwaśniak uzyskał 2352 głosy na „TAK” oraz 649 głosów na „NIE”. Odsetek głosujących za wyborem wyniósł 78,37%.

Dziękuję za poparcie mojej kandydatury w wyborach samorządowych oraz za głosy na Kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Kwaśniaka Rządzimy Sprawiedliwie. Jako Komitet odnieśliśmy niewątpliwy sukces, który przełożył się na 13 mandatów w Radzie Gminy oraz mandat wójta, który uzyskałem na piątą już kadencję – mówi wójt gminy Borzęcin, Janusz Kwaśniak. – Dołożę wszelkich starań, aby otrzymanego zaufania nie zawieść, a z uzyskanego mandatu wywiązać się należycie.

Dla wójta Kwaśniaka, niewątpliwym powodem do satysfakcji jest rosnące społeczne poparcie. W wyborach na wójta 2002 roku Janusz Kwaśniak uzyskał 1806 głosów, w 2006 roku – 2285, cztery lata później, w 2010 roku – 2217, a w bieżących wyborach 2352 głosy.

Uzyskany wynik jest jednym z najlepszych rezultatów wśród kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów w Małopolsce…

ug

3 komentarze

  1. Awansować szkoda bo stracimy ,trzymac żal bo marnieje -wart awansu koniec swiata.Ale gratulowac trzeba i zyczyć przyłączenia Brzeska i okolicznych gmin do Borzęcina

  2. Gratuluję tak panu wójtowi jak i Borzęcinowi.Szkoda,że Brzesko nie może pochwalić síę takim gospodarzem

  3. a kto wierzy jeszcze w wyniki wyborów ?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast