Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Borzęcin: Zaproszenie na spotkanie “Systemy fotowoltaiczne – zarabiaj dzięki słońcu”

Borzęcin: Zaproszenie na spotkanie “Systemy fotowoltaiczne – zarabiaj dzięki słońcu”

solaryW piątek, 2 sierpnia 2013 na godz. 1800 zapraszamy do Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie wszystkich zainteresowanych insta­lacją systemów fotowoltaicznych – przeznaczonych do uzyskiwania energii elektrycznej z energii sło­necznej. Systemy te, tzw. systemy PV ze wz­ględu na wymogi dyrektyw unijnych oraz umów międzynarodowych, wg których Polska zobowiązała się posiadać 15% udział odnawialnej energii do 2020 roku oraz dzięki wysokiej punktacji ich działania są najbardziej promowanymi spośród wszystkich źródeł energii odnawialnej. Z tego względu już w tym roku udostępnione zostaną środki na wsparcie instalacji paneli fotowoltaicznych w postaci dotacji.
We współpracy z Wójtem i Urzędem Gminy Borzęcin firma greenNet, która współpracuje przy tym projekcie z Bankiem Ochrony Środowiska przedstawi projekt i jego możliwości przedsiębiorcom i mieszkańcom Gminy Borzęcin. Program spotkania obejmuje:

  • prezentację poświęconą Odnawialnym Źródłom Energii
  • przedstawienie wchodzącej wkrótce Ustawy Feed-in-tariff (FIT) gwarantującej przewidywalność przychodów z inwestycji w odnawialne źródła energii przez ustalony okres czasu,
  • przedstawienie warunków dotacji do systemów PV z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
  • przedstawienie oferty finansowania zakupu Paneli Fotowoltaicznych poprzez kredyty Banku Ochrony Środowiska,
  • naszkicowanie i przedstawienie założeń modelu biznesowego opartego na idei programu stabilizacji dochodów w obszarach miejsko-wiejskich dzięki zastosowaniu produktów fotowoltaicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wzięcia udziału w tym projekcie, który poprzez wspartą dotacjami inwestycję w produkcję ekologicznej energii stwarza możliwość uzyskiwania dodatkowych dochodów.

Więcej informacji bezpośrednio u przedstawiciela firmy greenNet:

Agnieszka Windak       604 52 93 93
Krzysztof Szłapa         602 74 44 45

ug

2 komentarze

  1. Byłem już na tym .Niestety min Vincent stoi na przeszkodzie abysmy oszczędzali

  2. Z inicjatywy My FAR-OUT Tarnów, BMW KLUB Tarnów i Club Exclusive Dębno dziś tj. 26.07.2013 na parkingu pod klubem odbędzie się zlot lub jak kto woli tuning show, a w budynku gruba biba w klimatch rap/rnb.

    https://www.facebook.com/events/440891586009730/?notif_t=plan_user_joined

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast