Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzeski szpital należy do podmiotów zrzeszonych w Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących

Brzeski szpital należy do podmiotów zrzeszonych w Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących

20 czerwca w Sali Senackiej przy ul. Św. Anny w Krakowie, Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Adam Smołucha, jako jeden z 11 dyrektorów największych podmiotów leczniczych w województwie małopolskim, podpisał porozumienie z Władzami Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum, reprezentowanymi przez prof. dr hab. med. Tomasza Grodzickiego – Prorektora Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, w sprawie współpracy w zakresie utworzenia Uniwersyteckiej Sieci Szpitali Szkolących, w ramach której studenci i absolwenci UJ- Collegium Medicum, odbywać będą praktyki i staże studenckie w szpitalach objętych porozumieniem.

W porozumieniu przewidziano preferencyjne zasady uczestnictwa pracowników Szpitali w studiach doktoranckich, jak również w studiach podyplomowych, prowadzonych przez UJ Collegium Medium, a także możliwość przygotowania dla nich specjalnych szkoleń w zakresie kształcenia podyplomowego.

SPZOZ Brzesko

Fot. Jerzy Sawicz

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast