Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko. Były prezes MPEC-u domaga się zaległego wynagrodzenia

Brzesko. Były prezes MPEC-u domaga się zaległego wynagrodzenia

Dwudziestu pięciu tysięcy złotych zaległej pensji będzie się domagał Paweł Majewski, były prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Brzesku. Twierdzi, że choć sam zrezygnował z pracy to Rada Nadzorcza spółki odwołała go niezgodnie z prawem. Jej przedstawiciele uważają, ze wszystko obyło się z literą prawa. 

Paweł Majewski odkąd był zatrudniony w miejskiej ciepłowni. Miał kontrakt managerski. Gwarantował mu trzymiesięczny okres wypowiedzenia. 1 lutego tego roku złożył wypowiedzenie z pracy, zgodnie z umową miał trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Rada Nadzorcza odwołała go 19 marca. I za ten okres Paweł Majewski domaga się wynagrodzenia. – Rada nadzorcza odwołała nie podając powodów – mówi.

Tadeusz Kanownik, przewodniczący Rady Nadzorcze brzeskiej ciepłowni mówił na antenie RDN Małopolska, że wszystko obyło się zgodnie z prawem – Te pieniądze mu się nie należą – dodaje

Sprawa trafi do sądu. Pozew już przygotowuje Paweł Majewski.

* * *

Wystąpienie Jacka Wróblewskiego – v-ce prezesa brzeskiej spółki ciepłowniczej MPEC.

IB

Fot. Maciej Mazur

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast