Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko: Czy burmistrz popełnił wykroczenie drogowe?

Brzesko: Czy burmistrz popełnił wykroczenie drogowe?

xDSC_4456-Kopiowanie-563x353.jpg.pagespeed.ic.6vnr-ePZB5To sprawdza policja. Młody mieszkaniec Jadownik pokazał mundurowym zdjęcie służbowego samochodu Grzegorza Wawryki, który był, jak twierdzi fotograf – amator, zaparkowany w niedozwolonym miejscu. Mundurowi sprawdzają, czy sam włodarz miasta kierował samochodem, czy była to inna osoba i czy faktycznie zostało popełnione wykroczenie. Jeżeli kierowcy zostanie udowodniona wina, skończy się to mandatem.

Zdjęcie obrazujące źle zaparkowany służbowy samochód burmistrza Brzeska zrobił Mateusz Franczyk. Jak utrzymuje, burmistrz przyjechał na zebranie wiejskie w Jadownikach. – Z zebrania wyszedłem wcześniej niż burmistrz. Zauważyłem, że jego samochód służbowy jest zaparkowany częściowo na pasie zieleni a także na chodniku. Tył pojazdu stał na wjeździe na parking. Szkopuł w tym, że w niedalekiej odległości były wolne miejsca postojowe – dodaje.

Zdjęcie trafiło do funkcjonariuszy. Ci oficjalnie przyjęli zgłoszenie o możliwości popełnienia wykroczenia. – Temat jest analizowany – mówi Jarosław Dudek z brzeskiej komendy. Sam burmistrz nie chciał się wypowiadać w tej sprawie.

rdn.pl

10 komentarzy

  1. A co nie może ? To Co on nie człowiek jest xd…

  2. Przed jaśnie gowniarzem mogło wyjść już kilka osób i samochodem odjechac stąd wolne miejsca ale komuś od razu się włączył ból dupy bo pewnie sam kilka dni wcześniej dostał za to mandat. Niech każdy swojego auta pilnuje. I dziwi mnie ze portal na takim poziomie zajmuje się w ogóle takimi bzdurami.

  3. Kila lat temu w Leksandrowej na basenie stał sznur aut zaparkowanych przy drodze na zakazie.Wszyscy mieli wezwanie na komendę Straży Miejskiej a wyjątkowo ten sam stojący tam Superb już nie.Są lepsi i lepsiejsi.

  4. Noto mamy temat na okładkę. Ekstremalne parkowanie na trawie dobrze ze nikt nie zginął i nikt nie został na haju.

  5. Już się nie spuszczajcie nad tematem trochę się trawa pomiela. Odrosnie 😀

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast