Nie przegap
Strona główna » Kultura » Brzesko: III Małopolskie Dni Jana Pawła II

Brzesko: III Małopolskie Dni Jana Pawła II

DniJPII13W dniu 23 czerwca 2013 r. na placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku odbędą się “III Małopolskie Dni Bł. Jana Pawła II” .
Wydarzenie ma na celu wspomnienie o naszym Wielkim Rodaku, i będzie miało charakter radosnej, rodzinnej, bezalkoholowej imprezy plenerowej podczas której tańcem, śpiewem i wspólną zabawą uczcimy Naszego Papieża. Organizatorzy przygotowali bardzo różnorodny program, na który składają się koncerty utalentowanych artystów oraz wystawy, prezentacje i konkursy z nagrodami. Wydarzeniu będzie towarzyszyć połączona z degustacją, prezentacja produktów żywnościowymi o uznanej wysokiej jakości oraz stoiska promujące walory turystyczne Małopolski i Pomorza. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować przygotowanej przez mistrzów kuchni ulubionej potrawy Bł. Jana Pawła II. Świętowanie zakończy koncert znakomitego krakowskiego barda – Grzegorza Turnaua.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Starostwo Powiatowe w Brzesku oraz Parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła w Brzesku.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast