Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko. Konferencja prasowa PiS

Brzesko. Konferencja prasowa PiS

4-nW biurze poselskim posła Edwarda Czesaka odbyła się ostatnia przed wyborami konferencja prasowa z udziałem przewodniczącej Komitetu Małopolskiego PiS Beaty Szydło, posła Edwarda Czesaka, kandydatki do Sejmiku Małopolskiego Józefy Szczurek – Żelazko i kandydata na burmistrza Brzeska Stanisława Pacury.

Przewodnicząca Beata Szydło mówiła o programie PiS przygotowanym specjalnie dla Małopolski, który powstał po długiej pracy i konsultacjach w terenie. W przygotowywaniu programu brali udział radni wojewódzcy i eksperci. – To są ważne wybory. Wybierzemy w nich ludzi, którzy przez najbliższe lata będą mieli w swoich rękach sprawy naszych małych ojczyzn – mówiła Beata Szydło. – Chcemy, aby to byli ludzie solidni, którzy będą rządzić dobrze, którzy rozumieją problemy każdego mieszkańca. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość postawiło w tych wyborach na ludzi sprawdzonych, uczciwych, lojalnych i rozumiejących pracę w samorządzie jako pracę na rzecz współmieszkańców. Taką osobą jest pan Stanisław Pacura – dodała przewodnicząca. O Józefie Szczurek – Żelazko przewodnicząca wypowiadała się w samych superlatywach, mówiąc o niej, jako jednej z najlepszych radnych wojewódzkich. Wszystkie zalety radnej zostały docenione poprzez uczynienie z niej „lokomotywy” wyborczej czyli numeru pierwszego na liście wyborczej. Kandydatury Józefy Szczurek – Żelazko i Stanisława Pacury poparł również poseł Edward Czesak.


IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast