Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko / Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Brzesku

Brzesko / Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Brzesku

Już za niespełna 31  dni – 21 października 2018 r. odbędą się wybory samorządowe. W Brzesku – największej gminie w powiecie brzeskim o 21 mandatów będzie ubiegało się 116 kandydatów.  

Swoich kandydatów zgłosiły 4 komitety:

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Powiatu Brzeskiego
Komitet Wyborczy Wyborców Brzesko Odnowa
Komitet Wyborczy Prawo I Sprawiedliwość
Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Zasługują Na Więcej

Miasto i Gmin Brzesko zostały podzielone na 4 okręgi wyborcze.Poniżej listy kandydatów zgłoszonych przez poszczególne komitety.

Okręg nr 1 Brzesko: Aleja Solidarności, Biznesowa, Kryształowa, Ogrodowa, Perłowa, Przy Rondzie, Złota, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 53 do końca i parzyste od nr 64 do końca, Browarna, Barona Jana Götza, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 29 do końca i parzyste od nr 58 do końca, Plac Kupiecki, Pomianowska, Robotnicza, Wesoła, Osiedle Władysława Jagiełły, Barokowa, Boczna, Świętego Brata Alberta numery parzyste, Chmielna, Czarnowiejska nieparzyste od nr 25 do końca i parzyste od nr 42 do końca, Elektryczna, Artura Grottgera, Jana Pawła II, Jasna Jodłowska, Jana Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja, Wojciecha Kossaka, Kosynierów, Kopaliny, Królowej Jadwigi, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Piaskowa, Piwna, Polna, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Spacerowa, Topolowa, Wiejska, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 KĄDZIOŁKA Maria Janina 63 Brzesko
2 SPROSKI Kazimierz Jan 68 Brzesko
3 KNAGA Edward Mieczysław 71 Brzesko
4 STĘPAK Krzysztof Wojciech 52 Brzesko
5 DANIŁOWSKI Maksymilian 27 Brzesko
6 SAKOWICZ Agata Barbara 45 Brzesko
7 ZOREK Barbara 59 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 SAMBOR Bogusław 40 Brzesko
2 SZYDŁOWSKA Teresa Iwona 52 Brzesko
3 MIGDA Michał 20 Brzesko
4 BACH Grzegorz Jacek 51 Brzesko
5 BURY Bogusława Magdalena 60 Brzesko
6 GZYL Patrycja Maria 30 Brzesko
7 WIŚNIOWSKI Mirosław Jan 55 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 GÓRCZEWSKA Barbara Maria 47 Brzesko
2 GURGUL Roman 49 Brzesko
3 GÓRSKI Marek Bogdan 51 Brzesko
4 STAŃCZYK Teresa Jadwiga 64 Brzesko
5 BIEL Robert Paweł 47 Brzesko
6 WESOŁOWSKA Edyta Bernadeta 39 Brzesko
7 MRZYGŁÓD Szymon Marcin 32 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 BOROWIECKA Barbara 58 Brzesko
2 BABICZ Bogusław Robert 56 Brzesko
3 PUT Ewa Maria 49 Brzesko
4 DZIWISZEWSKI Marek Eugeniusz 43 Brzesko
5 KOCIOŁEK Marcel Krzysztof 25 Jasień
6 ZAWADZKA Anna 51 Brzesko
7 SOROKA Marta Józefa 47 Brzesko

Nr 2 Brzesko: Armii Andersa, Błękitna, Bohaterów Westerplatte, Świętego Brata Alberta numery nieparzyste, Brzezowiecka, Profesora dr. Franciszka Bujaka, Ciepła, Czarnowiejska nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 40, Garbarska, Granitowa, Jaśminowa , Kwiatowa, Legionów Piłsudskiego, Makowa, Gen. Leopolda Okulickiego, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Różana, Generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Ludwika Solskiego, Spokojna, Starowiejska, Towarowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta, Bagienna, Cichy Kącik, Dworcowa, Gajowa, Głucha, Jesienna, Kalinowa, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Łączyska, Młyńska, Mokra, Na Górkach, Odrodzenia, Oświecenia, Parcelowa, Księdza Stanisława Pękały, Rzemieślnicza, Słotwińska, Stawowa, Szczepanowska, Wakacyjna, Wodna, Wyspowa, Za Lasem, 11 Listopada, 19 Stycznia, Adama Asnyka, Cicha, Fryderyka Chopina, Długa, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Berka Joselewicza, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 62, Kręta, Krótka, Jana Matejki, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 56, Miła, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Mościckiego, Nowa Osiedlowa, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac św. Jakuba, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Plac Żwirki i Wigury, Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pod Sadem, Aleksandra Puszkina, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Targowa, Uczestników Ruchu Oporu, Wąska, Widok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakątek, Zielona, Brzegowa, Cegielniana, Bronisława Czecha, Bolesława Chrobrego, Janusza Kusocińskiego, Władysława Łokietka, Heleny Marusarzówny, Mieszka I, Okocimska, Piastowska, Rzeźnicza, Świerkowa, Bolesława Śmiałego

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 KUCIA Maria Janina 70 Brzesko
2 ZAJĄC Rafał Piotr 38 Brzesko
3 BAŁABUCH Aneta Maria 46 Brzesko
4 MAREK Maria Zofia 67 Brzesko
5 DUDEK Marek 54 Brzesko
6 ADAMCZYK Tomasz Marek 53 Brzesko
7 PRZYBYLSKI Tomasz Marcin 22 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 DUDA Piotr Paweł 46 Brzesko
2 WOŁEK Aleksandra Stanisława 25 Brzesko
3 TEKIELA Mateusz Bogusław 33 Brzesko
4 MASTALSKA-SOWA Agnieszka Maria 46 Brzesko
5 KOWALCZYK Jakub Maciej 23 Brzesko
6 BIERNAT Lucyna Maria 52 Brzesko
7 ZĄBKOWSKA Anita Kinga 40 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 KWAŚNIAK Adam Stanisław 59 Brzesko
2 CIUREJ Marcin Czesław 28 Brzesko
3 ŻAK Dorota Halina 46 Brzesko
4 GÓRSKI Ryszard Janusz 43 Brzesko
5 MARTYNA-ŁUCIÓW Danuta Ewa 59 Brzesko
6 TYKA-DUC Ewa Dorota 47 Brzesko
7 KOLBUSZ Grzegorz Stanisław 39 Brzesko

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 OJCZYK Krzysztof Michał 47 Brzesko
2 CICHOŃSKI Rafał Kazimierz 42 Brzesko
3 WĄSIKIEWICZ Sabina 51 Brzesko
4 PAJOR Elżbieta 60 Brzesko
5 KOZUB Seweryn Konrad 28 Brzesko
6 RACZYŃSKA-GONDEK Ewa Maria 63 Brzesko
7 KUSIAK Maciej Jan 35 Brzesko

Okręg Nr 3 Jadowniki, Okocim, Poręba Spytkowska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 GÓRA Stanisław Wiesław 59 Poręba Spytkowska
2 TURLEJ Bartłomiej Adam 32 Jadowniki
3 WĘGRZYN Mateusz Piotr 35 Jadowniki
4 GODZIK Jadwiga Anna 58 Okocim
5 CYGA Janina Anna 64 Poręba Spytkowska
6 DZIEŃ Maria 65 Jadowniki
7 BRZYK Franciszek Andrzej 57 Okocim

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 ZALEŚNY Adrian Rafał 24 Poręba Spytkowska
2 ŚMIETANA Marek Paweł 43 Jadowniki
3 MANELSKA Agata Renata 37 Okocim
4 DADEJ Monika Anna 43 Jadowniki
5 PAJOR Beata Józefa 42 Okocim
6 PUT Kacper Tomasz 19 Jadowniki
7 FRANCZYK Mateusz Karol 20 Jadowniki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 SORYS Jarosław Jan 53 Jadowniki
2 PUT Wiesława Stanisława 46 Poręba Spytkowska
3 SŁUPSKA Beata Agnieszka 54 Okocim
4 SALA Agnieszka Wioletta 40 Jadowniki
5 ŚWIĘCH Paweł 42 Poręba Spytkowska
6 MIETŁA Andrzej Tadeusz 61 Okocim
7 DADEJ Jadwiga Małgorzata 40 Jadowniki

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 KRZYWDA Michał Adam 33 Jadowniki
2 OKAS Marcin 35 Jadowniki
3 BATKO Justyna Anna 37 Okocim
4 ZYDROŃ Marta Danuta 44 Okocim
5 CZERNECKA Małgorzata Anna 32 Okocim
6 PAJĄK Bartłomiej Patryk 36 Okocim
7 WOŹNIAK Elżbieta 55 Poręba Spytkowska

Okręg Nr 4 Bucze, Jasień, Mokrzyska, Sterkowiec, Szczepanów, Wokowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 KLIMEK Leszek 67 Jasień
2 LUBOWIECKA Anna 55 Szczepanów
3 CZARNIK Marian Stanisław 63 Wokowice
4 MILEWSKI Stanisław Antoni 67 Bucze
5 SZCZUPAŁ Daniel Bartłomiej 29 Bucze
6 KORNAUS Bożena 53 Sterkowiec
7 CICHOŃSKI Zbigniew 63 Jasień
8 PACURA Maria 45 Mokrzyska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 LATOCHA Tomasz Jan 41 Szczepanów
2 TRĄBA Kamil Zbigniew 25 Mokrzyska
3 OLEJNIK Agata Dorota 49 Jasień
4 GÓRA Bogusław 61 Bucze
5 GAJDA Paulina Krystyna 40 Jasień
6 MRÓZ Karol Andrzej 28 Sterkowiec
7 GÓRSKA-WYWIAŁKOWSKA Barbara Maria 54 Mokrzyska
8 DAMASIEWICZ Ewelina Paulina 32 Wokowice

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 GRZESIK Marcin Robert 38 Jasień
2 BOROWIEC Czesław 67 Bucze
3 BOBER Małgorzata Maria 44 Mokrzyska
4 ŁOBODA Erwin Piotr 34 Jasień
5 SŁOWIK Ryszard Wiesław 54 Mokrzyska
6 MAŚLAK Maria 67 Jasień
7 LISZEK Małgorzata Teresa 57 Sterkowiec
8 PACURA Dagmara Elżbieta 27 Mokrzyska

Lista nr – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
(Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania)
1 CHMIELARZ-ŻWAWA Ewa Jadwiga 42 Mokrzyska
2 WYCZESANY Piotr Marek 51 Bucze
3 ŁANOCHA Zbigniew Antoni 47 Jasień
4 URBAŃSKI Kazimierz Stanisław 55 Szczepanów
5 GIBAŁA Ewa Joanna 36 Mokrzyska
6 DĄBRÓWKA Małgorzata 55 Mokrzyska
7 KOŁODZIEJ Marta Maria 47 Jasień
8 SZOSTAK Radosław Mikołaj 24 Sterkowiec

Więcej szczegółów na stronie Państwowej Komisji Wyborczej <==

IB / PKW 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast