Don't Miss
Home » Sport » Brzesko – mistrzowskie ostatki

Brzesko – mistrzowskie ostatki

Organizatorzy brzeskiej strefy kibica przygotowali na niedzielę 1 lipca wiele atrakcji, tak aby finałowy mecz był udanym zwieńczeniem razem spędzonych dwudziestu czterech dni w strefie.

Najwięcej kibiców – amatorów wspólnego oglądania meczów EURO’2012 zgromadził mecz otwarcia, w którym nasi piłkarze zmierzyli się z Grekami. Podobnie było w pozostałych spotkaniach biało – czerwonych. Po odpadnięciu reprezentacji Polski zainteresowanie spadło. Jednakże na finałowy mecz Hiszpanii z Włochami brzescy kibice ponownie licznie zawitali do EUROSTREFY na Placu Kazimierza i nie zawiedli się, ponieważ piłkarze obu drużyn zagrali piękny futbol, który mógł się podobać nawet najwybredniejszym fanom piłki nożnej.

Mistrzostwa w Polsce i na Ukrainie dobiegły końca. To była wspaniała impreza, której znaczenie docenimy zapewne dopiero po latach. Cieszmy się, że mogliśmy zorganizować taką imprezę, bo nieprędko zdarzy nam się coś tak ważnego.


IB

Foto. Piotr Olczak

 

Foto. Bogusław  Hajduk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast