Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Pożar drewnianego budynku

Brzesko. Pożar drewnianego budynku

WP_20141113_01_10_2013 listopada 2014 r. o godzinie 0:22 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku wpłynęła informacja o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Brzesko.

Do działań zadysponowano dwa zastępy z JRG Brzesko oraz jeden zastęp z OSP KSRG Jadowniki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pożarem objęty jest cały drewniany budynek (pustostan). Działania gaśnicze trwały ponad 2 godziny.

 Ogień w całości objął niezamieszkały drewniany budynek umiejscowiony w trudno dostępnym miejscu, bez możliwości dojazdu pojazdów pożarniczych. Po zbudowaniu kilkudziesięciu metrów linii wężowych podano 2 prądy wody na źródło ognia. Kiedy pożar został zlokalizowany dokonano przeszukania oraz przelania pogorzeliska. Na miejsce działań przybyła także Policja.

Galeria zdjęć OSP Jadowniki <==

PSP Brzesko / OSP Jadowniki

1 komentarz

  1. tak, widziałam wczoraj to zdarzenie przez balkon. dzwoniłyśmy z mamą na straż pożarną, ale dzięki Bogu ktoś zrobił to chwilę wcześniej i radiowozy już były w drodze. Naprawdę nie wyglądało to fajnie. Dobrze że nie ma zadnych ofiar.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast