Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko: pożar piwnicy w bloku / 7 listopada 2014

Brzesko: pożar piwnicy w bloku / 7 listopada 2014

brzeskoKilka minut po północy Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Brzesku zadysponowało jednostkę OSP Jadowniki samochodem GBARt, a o godzinie 00.34 także GLM do pożaru piwnicy w bloku przy ulicy Browarnej. Do pomocy działającym na miejscu trzem zastępom (GCBA, GCBARt, SHD) z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Brzesko OSP Jadowniki wyjechała w sile 9 osób.

Pożar objął jedno z pomieszczeń piwnicznych, towarzyszyło mu bardzo duże zadymienie zarówno w piwnicy jak i na czteropiętrowych klatkach schodowych. Po odnalezieniu źródła ognia podano jeden prąd wody w natarciu. Jednocześnie prowadzono oddymianie ciągów komunikacyjnych, oraz ostrzeganie mieszkańców bloku o zagrożeniu.Większość z nich opuściła mieszkania na czas prowadzonych działań.

Po ugaszeniu i oddymieniu obiektu sprawdzono pomieszczenia na obecność CO – nie stwierdzono. Ratownicy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych. Na miejsce akcji przybyła Policja, Pogotowie Ratunkowe, energetycy oraz brzeskie wodociągi. Powrót do remizy OSP Jadowniki odnotowało o godzinie 2.00.

Galeria zdjęć <==


INFO i foto OSP Jadowniki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast