Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Spotkanie przedwyborcze PiS / zdjęcia

Brzesko. Spotkanie przedwyborcze PiS / zdjęcia

DSC_1544-nW środę 29 października popołudniu w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym odbyło się spotkanie kandydata na burmistrza Brzeska z ramienia PiS Stanisława Pacury i Józefy Szczurek – Żelazko, która kandyduje do sejmiku wojewódzkiego oraz prezentacja kandydatów na radnych miejskich i powiatowych tej partii.

Materiał wyborczy PiS Brzesko

W spotkaniu uczestniczyli także europoseł Andrzej Duda i posłowie: Edward Czesak, Andrzej Dutkiewicz i Jan Ziobro. O wadze wyborów samorządowych mówił na początku spotkania poseł do europarlamentu Andrzej Duda. Następnie do wzięcia udziału w wyborach nawoływała w swojej wypowiedzi Józefa Szczurek – Żelazko, obecna radna i kandydat do sejmiku wojewódzkiego. Kolejnym mówcą był Stanisław Pacura, który opowiedział na początku o swoich zamierzeniach w przypadku wyboru na burmistrza Brzeska, a następnie szczegółowo odpowiadał na pytania zadawane z sali. Pytania dotyczyły wszystkich ważnych tematów. Między innymi pytano o możliwości rozwoju i zdobycia pracy przez młodych ludzi w regionie, rozwój przedsiębiorczości lokalnej i budowę nowych mieszkań socjalnych i nie tylko. Spotkanie zakończyło się po dwóch godzinach.

IB

Foto. Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast