Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko: Świętowali najmłodsi / zdjęcia

Brzesko: Świętowali najmłodsi / zdjęcia

DSC03159Święto Niepodległości miało w Brzesku różne oblicza. Obchodzono je w wielu miejscach. Świętowali młodzi i starsi.

Jeszcze przed 11 listopada w przedszkolu nr. 3 w Brzesku spotkali się wspólnie młodzi wychowankowie placówki, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście na spotkaniu z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Oczywiście nie obeszło się bez wspólnego śpiewania pieśni i piosenek patriotycznych z tamtego okresu. Ta część odbyła się na zakończenie imprezy. Wcześniej przed zgromadzoną publicznością w programie artystycznym, zaprezentowały się maluchy, które śpiewając i tańcząc, przypomniały znane utwory mówiące o Ojczyźnie. Następnie przemawiali zaproszeni goście, a więc burmistrz Grzegorz Wawryka oraz radny miejski i przewodniczący osiedla Stare Miasto Adam Kwaśniak. Wśród gości znalazła się również radna Halina Mrówka. Całość spotkania zakończył słodki poczęstunek dla wszystkich zgromadzonych.

TP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast