Nie przegap
Strona główna » Sport » Brzesko: Turniej Kręglarski – zdjęcia

Brzesko: Turniej Kręglarski – zdjęcia

W miniony weekend (8 – 9.12.) na Kręgielni BOSiR odbył się Turniej Kręglarski, w którym każdy miłośnik tego sportu mógł sprawdzić swoje umiejętności. Już o godzinie 8 rano przystąpiliśmy do Mikołajkowego Turnieju Kręglarskiego, który został rozegrany w następujących kategoriach wiekowych: dziewczęta do 13 lat, dziewczęta 14 – 17 lat, chłopcy do 13 lat oraz chłopcy 14-17 lat. Do rywalizacji przystąpiło ponad sto dzieci zarówno z Brzeska i okolic jak również  gościliśmy grupę 40 osobową wraz z opiekunami ze Szczurowej.

W trakcie turnieju kręglarskiego został przeprowadzony turniej w Dart – a, z podziałem na dziewczęta oraz chłopców,  w którym każdy mógł wystąpić. W trakcie turnieju na naszej kręgielni gościł Św. Mikołaj, który wszystkich obecnych częstował słodyczami, z którym można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Natomiast o godz. 15 do rywalizacji sportowej przystąpili nieco starsi zawodnicy w Turnieju Kręglarskim im. Władysława Piotrowskiego. Turniej został rozegrany w kategorii Kobiet OPEN oraz Mężczyzn OPEN, z podziałem na amatorów jak i zawodników z licencją. Do tej rywalizacji przystąpiło prawie 50 osób. Najmłodsi uczestnicy mieli do wykonania po 20 rzutów do pełnych (kat. do 13 lat), w kategorii 14 – 17 lat zawodnicy wykonywali po 40 rzutów do pełnych, natomiast zawodnicy w kat. OPEN wykonywali po 60 rzutów do pełnych. Organizatorami turnieju byli: BOSiR Brzesko, TKKF Sokół Brzesko, Zarząd Osiedla OKOCIMSKIE. Honorowy Patronat objęli: Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, Starosta Brzeski Andrzej Potępa. Już dziś zapraszamy na kolejny Noworoczny Turniej Kręglarski, który został zaplanowany na 5 stycznia 2013 r. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych.

WYNIKI

BOSiR

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast