Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko / Uwaga wypadek na autostradzie A4 / 19 września 2017

Brzesko / Uwaga wypadek na autostradzie A4 / 19 września 2017

Jak informują czytelnicy – w dniu dzisiejszym tj. 19 września 2017 r. około południa na węźle autostradowym w Brzesku doszło do zderzenia dwóch samochodów (osobowego i dostawczego).  Na miejscu działają służby ratownicze – policja, straż pożarna i ratownicy medyczni.

Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Tarnowa. Ze względu na całe zdarzenie ruch był przez moment całkowicie zablokowany, a korek od strony Bochni ma już kilka kilometrów. Aktualnie ruch odbywa się już jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 15.00

Osobom jadącym od strony Krakowa w kierunku Tarnowa zalecany jest objazd – należy zjechać na węźle Bochnia i jechać starą „czwórką” do węzła w Brzesku.

Mapa – natężenie ruchu na węźle Brzesko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IB

 

 

 

 

2 komentarze

  1. Zanim mieszcza panstwo artykol nalezy najpierw sprawdzic zrodlo informacji. Niestety auto dostawcze nie bralo udzialu w tym wypadku a dwa auta OSOBOWE! Malo tego auto marki nissan stalo na autostradzie nieoznakowane parenascie minut bez swiatel awaryjnych ani trojkata. Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast