Don't Miss
Home » Wiadomości » Brzesko: Zatrzymano pijanego kierowcę

Brzesko: Zatrzymano pijanego kierowcę

 policjaFunkcjonariusz krakowskiej komendy, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierującego.

Jak często mawiają mundurowi, policjantem jest się 24-godziny na dobę. Z całą pewnością można tak powiedzieć o sytuacjach, kiedy funkcjonariusze w czasie wolnym od służby reagują i zatrzymują sprawców przestępstw.  Do takiego właśnie zatrzymania doszło w miejscowości Mokrzyska.

Brzescy policjanci, którzy zostali wezwani we wtorek (tj. 10.09) w godzinach wieczornych do zdarzenia drogowego na miejscu zastali dwóch uczestników, jak również funkcjonariusza z Krakowa. To właśnie krakowski policjant widząc nietrzeźwego kierującego bez wahania dokonał jego zatrzymania i przekazał w ręce mundurowych kolegów, którzy sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że zatrzymany miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Taka wzorowa postawa funkcjonariusza zasługuje na uznanie. Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku wystosował podziękowania dla policjanta przesyłając je przełożonemu funkcjonariusza.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast