Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Brzesko. Zaufał nawigacji, wpadł w słup

Brzesko. Zaufał nawigacji, wpadł w słup

Jak podał portal rdn.pl o mały włos podróż kierowcy samochodu dostawczego z Słupska w Brzesku nie zakończyła się tragicznie. Mężczyzna zbytnio zaufał nawigacji GPS. Ta poprowadziła go na małą, wąską uliczkę w centrum miasta. Samochód był tak duży, że zerwał linie telekomunikacyjne. Słup na którym wisiały, spadł na kabinę kierowcy.

Kierowca z Słupska miał dowieźć ładunek do jednego z dużych zakładów na terenie miasta. Dojazd do przedsiębiorstwa jest dobry. Nawigacja jednak kierowcę poprowadziła ulicą Słowackiego.

Duży samochód zerwał linie energetyczne, a słup przewrócił się. Kierowca może mówić o wielkim szczęściu, że nic mu się nie stało. Ewelina Buda z brzeskiej policji mówi, aby kierowcy nigdy bezgranicznie nie ufali nawigacji, choć ta jak przyznaje ułatwia życie. – Poruszając się po drogach, trzeba zwracać uwagę na znaki drogowe. GPS może nas wyprowadzić w pole – dodaje. A dowodem na to jest przykład z Brzeska.

rdn

 

1 komentarz

  1. ten kierowca to niech jakies badanie na iq przejdzie

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast