Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Budowa dalszych odcinków kanalizacji

Budowa dalszych odcinków kanalizacji

2614-2Na terenie Gminy Dębno sukcesywnie rozbudowywana jest sieć kanalizacyjna. W poniedziałek odebrano inwestycję związaną z modernizacją kanalizacji sanitarnej w miejscowości Sufczyn Górny i Sufczyn Zagórze. W wyniku przeprowadzonych prac wykonano ponad 1030 metrów kolektorów kanalizacyjnych, które umożliwią podpięcie osiemnastu budynków mieszkalnych – w tym ośmiu w Sufczynie Zagórzu i dziesięciu w Sufczynie Górnym. Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych „INSBUD” z Tarnowa.

To jeszcze nie koniec inwestycji związanych z kanalizacją na terenie gminy, ponieważ 18 sierpnia podpisano umowę z firmą „SANTEX” z Sędziszowa Małopolskiego na dalszą rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Sufczyn i Łysa Góra. Projekt zakłada położenie ponad 1200 metrów kanalizacji i przyłączenie 30 budynków. Prace związane z inwestycją potrwają do końca września bieżącego roku.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast