Don't Miss
Home » Wiadomości » Budowa nowego centrum wsi w Pojawiu

Budowa nowego centrum wsi w Pojawiu

Trwają prace przy zleconej przez Gminę budowie i zagospodarowaniu centrum wsi Pojawia wraz z terenem przy remizie OSP prowadzonej przez firmę handlowo usługową Szymon Pyrcz z Tuchowa.

Wykonanie placu wypoczynkowo – rekreacyjnego ogólnie dostępnego dla mieszkańców wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą, wytyczeniem i utwardzeniem alejek, wykonaniem lamp oświetleniowych, zakupem i montażem tzw. małej architektury, w tym: altany, studni z zadaszeniem, herbu i mapy gminy, murku kamiennego z siedziskiem, donic na rośliny, organizacją zieleni ozdobnej, ławek, koszy, stojaków na rowery, słupków oraz placu zabaw dla dzieci z ogrodzeniem, będzie doskonałym miejscem sprzyjającym aktywnemu wypoczynkowi i integracji lokalnej społeczności. Zapewni również bezpieczeństwo mieszkańców wsi, którzy będą mogli spotkać się w specjalnie wydzielonym obszarze przestrzeni publicznej, a szczególnie stworzy sprzyjające warunki do rozwoju Pojawia dla potencjalnych zainteresowanych inwestowaniem w tej miejscowości.

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast