Don't Miss
Home » Wiadomości » Chciał uniknąć kary, odpowie za kolejne przestępstwo

Chciał uniknąć kary, odpowie za kolejne przestępstwo

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Brzesko, który chcą uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe nie stawił się do zakładu karnego. Będąc na wolności dopuścił się kolejnego. W jego domu policjanci zabezpieczyli 220 gram marihuany. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Wczesnym rankiem, 22 maja br. w domu 34-letniego mieszkańca gminy Brzesko pojawili się policjanci. Mężczyzna chcąc uniknąć kary za przestępstwo narkotykowe nie stawił się do zakładu karnego, w konsekwencji do funkcjonariuszy trafił nakaz jego doprowadzenia. Wizyta policjantów w jego domu zakończyła się nie tylko zatrzymaniem 34-latka, ale także zabezpieczeniem kolejnych środków odurzających. W pomieszczeniach mieszkalnych mężczyzna przechowywał 220 gram marihuany. Z racji tego, że to nie pierwszy jego konflikt z prawem mężczyzna musi liczyć się z surowszą karą.

Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności i będzie oczekiwał na kolejny wyrok.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast