Don't Miss
Home » Wiadomości » Czchów / Wypadek na drodze DK-75 / Droga zablokowana / 18 czerwca 2018

Czchów / Wypadek na drodze DK-75 / Droga zablokowana / 18 czerwca 2018

Dzisiaj tj. 18 czerwca 2018 r. około godz. 8.30 w miejscowości Czchów doszło do wypadku drogowego w którym brał udział samochód osobowy oraz ciężarówka.

Na miejscu działania prowadzą służby ratownicze. Dwie osoby poszkodowane w zdarzeniu zostały zabrane do szpitala. Do zdarzenia zostało zadysponowane również Lotnicze Pogotowie Ratownicze.

– Samochód osobowy marki Audi zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące osobówką, które były zakleszczone w pojeździe, konieczne było użycie sprzętu specjalistycznego przez służby ratunkowe, aby je uwolnić. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana – mówi Ewelina Buda – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Droga krajowa nr 75 na której doszło do wypadku jest całkowicie zablokowana. Korki w obu kierunkach mają już po kilka kilka kilometrów.  

Policjanci zorganizowali objazdy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Zalecany jest objazd przez Tymową i Iwkową oraz Zakliczyn.

Mapa – natężenie ruchu Czchów DK 75 godz. 9.30

IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast