Nie przegap
Strona główna » Region » Tarnów: Czy właściciel telewizji dopuścił się przestępstwa?

Tarnów: Czy właściciel telewizji dopuścił się przestępstwa?

logo_radia_ddd3-nDoniesienie o możliwości popełnienia przestepstwa przez właściciela telewizji internetowej – Zbigniewa F. – złożyła do tarnowskiej Prokuratury Rejonowej Państwowa Inspekcja Pracy – dowiedziało się Radio RDN Małopolska.

Jak powiedziała nam rzeczniczka Prokuratury Okręgowej – Elżbieta Potoczek – Bara – prokuratura w tej chwili wyjaśnia okoliczności, które mogą wskazywać na to, że właściciel tej telewizji dopuścił się przestępstwa. Prokurator bada, czy doszło z jego strony do naruszenia praw pracowniczych oraz nietykalności cielesnej jednej z pracownic telewizji. Sprawdza też, czy narażał on życie i zdrowie pracownicy oraz czy doszło do zmuszania jej do kierowania niesprawnym pojazdem.

rdn małopolska

2 komentarze

  1. czy to prawda że Zbyszek jest nadzwyczajnym szafarzem eucharystii ? – co na to biskup ? czy nie powinien do czasu wyjaśnienia sprawy natychmiast zawiesić tego POsługę ?

  2. W woli wyjaśnienia to sprawa nie toczyła się przeciwko mnie tylko w sprawie i już dawno została umorzona. Nie zostały mi przedstawione żadne zarzuty, media konkurencyjne zbyt szybko wydały w moim kierunku wyrok. Kontrole Państwowej Inspekcji Pracy i Powiatowego Urzędu Pracy, również nie wykazały znamion przestępstwa. Dzisiaj każdy na każdego może napisać donos i prokuratura musi rozpocząć działania wyjaśniające, tak też było i w moim przypadku.
    Tak naprawdę publikacje medialne, które miały mi zaszkodzić i zepsuj moje imię doprowadziły do wzrostu popularności i oglądalności telewizji Tarnowska.tv
    A co do mojej wiary i posługi szafarskiej, to nic nikomu do tego, mam swoje sumienie i zakres wartości którymi się kieruje, pozdrawiam wszystkich tych życzliwych oraz tych co nie życzą mi dobrze, bo tylko spokój i Boża miłość może nas wyzwolić, z Bogiem !

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast