Don't Miss
Home » Wiadomości » Dębno – wypadek drogowy 5 października – zdjęcia

Dębno – wypadek drogowy 5 października – zdjęcia

W dniu 4 października 2012r. o godz. 16.44 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzesku wpłynęła informacja o wypadku 2 samochodów osobowych na drodze gminnej w miejscowości Dębno. Do działań zadysponowano dwa samochody ratownicze, z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Brzesku oraz z jednostki OSP KSRG w Dębnie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe, które całkowicie blokują ruch na drodze. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która po udzieleniu niezbędnej pomocy medycznej została zabrana przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przy pomocy znaków i lamp błyskowych, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, zakręceniu instalacji LPG w jednym z samochodów oraz pomocy ratownikom medycznym w transporcie poszkodowanego do karetki. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję uszkodzone pojazdy zostały przemieszczone na pobocze drogi, a droga uprzątnięta z pozostałości powypadkowych.

Galeria zdjęć <==

PSP – mł.kpt. Domagała G.

straz.brzesko.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast