Don't Miss
Home » Wiadomości » Dni Brzeska 2018: XI Wybory Najsympatyczniejszego Psa

Dni Brzeska 2018: XI Wybory Najsympatyczniejszego Psa

W sobotę 23 czerwca 2018 r. mimo nieco deszczowej pogody właściciele najsympatyczniejszych psów spotkali się po raz jedenasty w Ogródku Jordanowskim. Jak co roku impreza rozpoczynająca drugi dzień Dni Brzeska zgromadziła kilkanaście czworonogów.

Wszystkie psy prezentowane przez właścicieli pokazały w różnego rodzaju sztuczki. Było więc szczekanie na komendę, podawanie łapy, przechadzki, skoki itp. Mogłoby się wydawać, że w sobotnie przedpołudnie w ogródku słychać było tylko szczekanie i ujadanie psów. Nic bardziej mylnego. Jak na zgromadzone w jednym miejscu towarzystwo było cicho i spokojnie. Wszystkie psy, małe i duże, zachowywały się bardzo spokojnie.  Ich właściciele opowiadali o nich zgromadzonej publiczności i jury.

Po pokazie wyłoniono i nagrodzono zwycięzców konkursu. Tytuł „Najsympatyczniejszego psa 2018 roku” rasy mniejszej oraz puchar przewodniczącego zarządu osiedla „Stare Miasto” otrzymał piesek wabiący się Vader (właściciel Liwia Jakubowska). Z kolei tytuł „Najsympatyczniejszego psa 2018 roku” rasy większej oraz puchar przewodniczącego zarządu osiedla „Stare Miasto” otrzymała suczka o imieniu Miss Daisy (właściciel Agnieszka Klebert). Przyznano także szereg nagród dla pozostałych piesków uczestniczących w konkursie.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą i organizatorem tej miłej zabawy, która odbywa się zawsze przy okazji Dni Brzeska jest radny miejski Adam Kwaśniak.

W tym roku po raz kolejny nagrodzono osoby, które dokarmiają, chronią przed deszczem i mrozem, zbierają karmę i niezbędne przedmioty dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt. Za swoją pracę zostały nagrodzone: Pani Jolanta Orlińska – Marecik oraz Pani Anna Kmiecik.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i czekamy na kolejne święto piesków w przyszłym roku.

 

Brzesko. Wybory Najsympatyczniejszego Psa 2018.

Opublikowany przez Informator Brzeski Sobota, 23 czerwca 2018

IB

Fot. Maciej Mazur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast