Nie przegap
Strona główna » Sport » Dochodzeniowy obóz sportowy OKS

Dochodzeniowy obóz sportowy OKS

W poniedziałek 30.07. rozpoczął się organizowany przez Stowarzyszenie „Brzeskie Towarzystwo Sportowe – OKS” i Okocimski Klub Sportowy przedsezonowy dochodzeniowy obóz piłkarski dla drużyn dziecięcych i młodzieżowych tj. młodzików, trampkarzy, juniorów młodszych i starszych OKS.

Plan dnia obozu przewiduje m.in. obiad serwowany przez Restaurację „Zajazd Okocim” w Brzesku, dwa 1,5 godzinne treningi piłkarskie, zajęcia na siłowni, basenie i w saunie, grę w piłkę plażową, ręczną i siatkową, zajęcia z taktyki piłkarskiej, prelekcje na temat psychologii i etyki sportu oraz zdrowego odżywiania i higienicznego stylu życia, zajęcia ogólnorozwojowe a także szkolenie z udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Podczas obozu zostaną również rozegrane sparingi z zaprzyjaźnionymi drużynami.

Młodzi piłkarze będą mogli skorzystać z nowego sprzętu treningowego zakupionego przez Stowarzyszenie „BTS-OKS”, pozwalającego na prowadzenie w sposób profesjonalny treningów piłkarskich.

Zajęcia prowadzić będą trenerzy drużyn młodzieżowych OKS: Jan Chrabąszcz, Sławomir Rydz i Mateusz Pawłowicz oraz zawodnicy OKS m.in. Jarosław Palej, Tomasz Ogar, Radosław Jacek a także zaproszeni goście, pod czujnym okiem trenera koordynatora cyklu szkoleniowego BTS-OKS Krzysztofa Łętochy.

Stowarzyszenie “Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie – OKS”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast