Don't Miss
Home » Kultura » Dorota Segda gościem brzeskiej biblioteki

Dorota Segda gościem brzeskiej biblioteki

BHT_683825 września 2014 r. gościem czwartkowego wieczoru  w brzeskiej bibliotece była Dorota Segda – polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, profesor sztuk teatralnych, wykładowca PWST im. L. Solskiego w Krakowie. W okresie od 19 do 28 września Dorota Segda była również jurorką XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2014 organizowanego przez Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Dorota Segda dała się poznać jako bardzo ciepła osoba, która nie tworzy dystansu wobec odbiorców i nie kreuje się na niedostępną gwiazdę. O popularności aktorki świadczy fakt, że pytania z sali padały nieustannie. W czasie spotkania poruszała tematy związane z pracą w teatrze, rolami filmowymi, pracą w szkole aktorskiej. Nie stroniła jednak od anegdot związanych z życiem codziennym. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze, skłaniającej do dzielenia się dobrymi wspomnieniami. Takim wspomnieniem o ojcu aktorki – Jerzym Segdzie, podzieliła się jedna z uczestniczek. Okazała się ona byłą uczennicą Jerzego Segdy, który przez kilka lat był nauczycielem radłowskiego liceum. Wspominała swojego profesora w ciepłych słowach, przypominając, że on również wykorzystywał teatr i grę aktorską w kształtowaniu swoich uczniów.

Spotkanie z aktorką Dorotą Segdą w brzeskiej bibliotece, okazało się trafioną ofertą dla naszych użytkowników. W sali wystawienniczej zgromadziło się wiele osób, które chciały spotkać się i porozmawiać ze znaną polską aktorką.

Foto- Hajduk

PiMB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast