Nie przegap
Strona główna » Kultura » Drugi dzień Święta Grzyba 2013 / zdjęcia

Drugi dzień Święta Grzyba 2013 / zdjęcia

DCIM102GOPRODrugi dzień Borzęckiego Święta Grzyba przyciągnął tysiące widzów na stadion sportowy w Łękach. Bogaty niedzielny program imprezy sprawił, że każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, a humor i dobry nastrój towarzyszyły wszystkim.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs agroturystyczny “Potrawa z grzybów”. Smakowite potrawy z grzybów oraz regionalne specjały prezentowane przez Koła Gospodyń Wiejskich ucieszyły podniebienie niejednego z przybyłych gości oraz jury.

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci – organizatorzy zadbali o wesołe miasteczko oraz zabawy i konkursy z nagrodami.

Z kolei nieco starsi widzowie z zainteresowaniem śledzili pokazy Strongmanów oraz zawodników MMA z sekcji Fightman prowadzonej także w Borzęcinie przez Tomasza Knapa.

Święto Grzyba to okazja do promocji dorobku kulturalnego Gminy Borzęcin.  Na ludową nutę zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca “Borzęcanie”. Natomiast młodzieżowy zespół “Cantates Dei” zaśpiewają przeboje Kelly Family, Guns n’ Roses oraz Michela Teló.

W rytmach rocka, reggae i ska bawiła publiczność oświęcimska grupa “Krzywa Alternatywa”, której występ poprzedził gwiazdy wieczoru.

Największą atrakcją niedzielnego wieczoru był koncert megagwiazdy polskiego rocka zespołu KOMBII. Kultowy zespół przyciągnął jak szacują organizatorzy nawet 15 tysięcy widzów!

Zespół już od pierwszych minut rozruszał publiczność. Podczas ich występu nie zabrakło największych hitów (“Pokolenie”, “Awinion”, “Myślę o tobie”).

Imprezę zakończył pokaz sztucznych ogni, który można było podziwiać w promieniu wielu kilometrów.

Gratulujemy organizatorom tak doskonałej, pod wieloma względami imprezy. Z niecierpliwością, podobnie jak większość widzów, którzy mieli okazję być na tegorocznej edycji Borzęckiego Święta Grzyba czekamy na przyszłoroczną edycję tej imprezy.

IB

Foto Hajduk

Foto Mateusz Franczyk

Foto Informator Brzeski Maciej Mazur

Foto Hajduk

Foto Mateusz Franczyk

Foto Informator Brzeski Maciej Mazur

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast