Don't Miss
Home » Wiadomości » Dzięki sąsiedzkiej czujności pomoc nadeszła w porę

Dzięki sąsiedzkiej czujności pomoc nadeszła w porę

Dyżurny brzeskiej jednostki odebrał telefon od mieszkanki Sterkowca zaniepokojonej losem swojej sąsiadki. Kobieta martwiła się, bo od kilku dni nie widziała swojej znajomej. Jej przypuszczenia o tym, że mogło się coś stać potwierdziły się, kiedy do domu weszli policjanci. W kuchni na podłodze leżała właścicielka domu potrzebująca pilnej pomocy.

Kobieta, która wczoraj, 29 października 2018r. w godzinach południowych zadzwoniła na Policję, była pełna obaw o zdrowie i życie swojej sąsiadki. Brak jakiegokolwiek kontakt od kilku dni ze znajomą wzbudził u niej niepokój. Dyżurny jednostki natychmiast wysłał na miejsce policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Okna w domu były zasłonięte, dlatego też nie było możliwości zaglądnięcia przez nie. Policjanci jednak nie mieli wątpliwości, że w środku jest ktoś to potrzebuje natychmiastowej pomocy, słychać bowiem było wołanie o pomoc dochodzące z domu. Po wejściu do środka mundurowi w kuchni znaleźli leżącą właścicielkę domu. Kobieta była przytomna, ale kontakt z nią był utrudniony. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.

Sąsiedzka czujność i zwyczajna ludzka troska nie zawiodły. Dzięki temu udało się w porę pomóc samotnie mieszkającej kobiecie.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast