Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Dzień Dziecka w Jadownikach

Dzień Dziecka w Jadownikach

Przy pięknej słonecznej pogodzie, w radosnej atmosferze, na terenach LKS ”Jadowniczanka” odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Dziecka. W imprezie uczestniczyło ok. 350 dzieci z obu szkół podstawowych, grono pedagogiczne i rodzice.

Pomysłodawcą spotkania była Rada Sołecka, której przy współpracy z zaprzyjaźnionymi instytucjami udało się zorganizować tę uroczystość. Przeprowadzeniem niezliczonej ilości konkursów i zawodów zajęła się pani Małgorzata Pytel i tu wielkie brawa! Dziękujemy!

Zawody typowo sportowe przeprowadzali nauczyciele w-f. Dzieci uczestniczące w zabawie zostały nagrodzone drobnymi upominkami i nagrodami od sponsorów. Najmłodsi mieli również do dyspozycji dobrze wyposażony plac zabaw, dla wszystkich była kiełbasa z grilla, batoniki, cukierki i napoje. Wszystkim, którzy pomogli zorganizować i wsparli tę imprezę serdecznie dziękujemy.

Sponsorami imprezy byli: U.M. Brzesko, MPK Brzesko, powiat Brzesko, firma „Mark”, Firma „ Edmund Leś”, firma „Bomas”, firma „Błysk”, delikatesy „Spar” i komitety rodzicielskie szkół.

Jarosław Sorys

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast