Nie przegap
Strona główna » Kultura » Dzień Kobiet w Rudy Rysiu

Dzień Kobiet w Rudy Rysiu

Niepowtarzalny program artystyczny w wykonaniu uczniów miejscowej szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej z Rudy Rysia, przygotowanych  z okazji 8 marca pod okiem: Reginy Łobody, Małgorzaty Strąg i Moniki Mularz wprost zachwycił licznie przybyłą publiczność.

Wszystkich zaproszonych na uroczystość z okazji Dnia Kobiet gości powitała Maria Gaczoł, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Rudy Rysia.

Wójt Szczurowej Marian Zalewski złożył Paniom życzenia zdrowia, radości i aby na ich twarzach codziennie gościł uśmiech.
Do życzeń dołączył się Kazimierz Tyrcha – przewodniczący Rady Gminy w Szczurowej, który dodatkowo osłodził Paniom święto i przyniósł ze sobą koszyk słodyczy oraz Stanisława Klisiewicz – wiceprzewodnicząca Rady Gminy, jak również Sołtys Rudy Rysia Józef Łoboda.

Radna Władysława Wierdanek podziękowała gościom, organizatorom, sponsorom i występującej młodzieży, którzy przyczynili się do przygotowania tak wspaniałego wydarzenia. Wójtowi Gminy złożyła w imieniu wszystkich mieszkańców gratulacje zdobycia finałowej 10-tki najlepszych włodarzy w kraju i podziękowała za pomoc i wsparcie, jakie Wójt udziela sołectwu Rudy Rysie.

 —

Beata Marzec

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast