Don't Miss
Home » Kultura » Fortepiano – cykl spotkań z muzyką klasyczną

Fortepiano – cykl spotkań z muzyką klasyczną

Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach zaprasza dzieci i pedagogów na warsztaty pianistyczne, które odbędą się w dniach 26-27 listopada w MOKSiR w Czchowie. Kursy są częścią projektu, mającego na celu popularyzację muzyki klasycznej wśród dzieci i młodzieży oraz atrakcyjną prezentację instrumentu – fortepianu. Warsztaty poprowadzi światowej klasy pianista – dr Marian Sobula.

Wstęp oraz czynny udział w kursach jest bezpłatny.

W celu popularyzacji fortepianu i jego możliwości, zapraszamy również uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w roli słuchaczy. W warsztatach czynnie mogą uczestniczyć uczniowie szkół muzycznych I stopnia – soliści oraz duety fortepianowe (repertuar na 4 ręce). Każdemu czynnemu uczestnikowi kursów przysługuje jedna lekcja – do 30 minut. Zgłoszeń uczestników warsztatów wraz z planowanym repertuarem oraz preferowanym dniem oraz godziną lekcji proszę dokonywać drogą mailową lub telefoniczną u koordynatora projektu (adres i numer telefonu podany niżej). Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 16 osób. Termin zgłaszania uczestników warsztatów mija 18 listopada 2012 roku. O dokładnym planie warsztatów zainteresowani zostaną powiadomieni do dnia 20 listopada 2012 roku. Wszelkie pytania i propozycje prosimy kierować do koordynatora projektu.

Program warsztatów:

Dzień I

26 listopada

  • 10-13- warsztaty pianistyczne
  • 16-18- warsztaty pianistyczne, panel dyskusyjny

Dzień II
27 listopada

  • 10-13- warsztaty pianistyczne
  • 18.30- koncert “Mistrz i uczeń” w wykonaniu Mariana Sobuli oraz uczestnika warsztatów

Koordynator projektu – Marcin Szlachta, email: szlachta.marcin@gmail.com, tel. 660 526 772

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast