Nie przegap
Strona główna » Kultura » Głosujemy na Dwór w Dołędze!

Głosujemy na Dwór w Dołędze!

Tylko do północy 19 sierpnia można głosować na Dwór w Dołędze w ramach akcji “Wakacje ze smakiem”. Liczba głosów oddanych na poszczególne dwory jest bardzo wyrównana, dlatego też dwór w Dołędze ma duże szanse na wygraną!

“Wakacje ze smakiem” – to wakacyjna akcja Radia Kraków. Mieszkańcy Małopolski otrzymali od Radia Kraków zaproszenie do wspólnego smakowania małopolskich wspaniałości. A ponieważ niewielka konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła – możemy typować w cotygodniowych rankingach różne urokliwe miejsca w naszym województwie. Wśród nich znalazły się rynki, pałace, dwory, zamki, wieże, schroniska, jaskinie a nawet… szlaki rowerowe.

13 sierpnia wystartował kolejny ranking – tym razem na najpiękniejszy dwór w Małopolsce. Swoje głosy możemy oddać na Dwór w Dołędze (Gmina Szczurowa).

Ponad to na liście znajdują się dwory w Gorzeniu Górnym, Stryszowie, Kasztel w Szymbarku, Wysokiej. Dla zdobywcy tytułu Marka Radia Kraków do wygrania kampania reklamowa na antenie Radia Kraków.

By oddać głos, należy kliknąć w kółeczko przy nazwie miejscowości a następnie w klawisz: zagłosuj, który znajduje się pod ankietą. Głosować można codziennie – do północy w niedzielę 19 sierpnia.

Radio Kraków – Najpiękniejsze w Małopolsce <== – głosuj

MARKA RADIA KRAKÓW

Ideą nagrody jest promowanie dobrej jakości i rekomendowanie wydarzeń oraz postaci ważnych, fascynujących, godnych zainteresowania. Marka Radia Kraków to wyróżnienie przyznawane przez Radio Kraków od stycznia 2012 r. w różnych dziedzinach – od kultury poprzez rozrywkę po działalność społeczną.

Nagroda ma także swój wymiar materialny – instytucja czy organizacja stojąca za przedsięwzięciem wyróżnionym Marką Radia Kraków otrzymuje kampanię reklamową na antenie Radia Kraków.

Od Państwa głosów zależy teraz, czy Dwór w Dołędze uhonorowany zostanie MARKĄ RADIA KRAKÓW.

W lipcowym rankingu – Pałac Goetzów został uznany przez internautów za najpiękniejszy pałac w Małopolsce. Mieszkańcy i miłośnicy uroków Pałacu Goetzów oddali 3 038 głosów.

Wszystko to dzięki zaangażowaniu internautów z całej Polski i zagranicy. Wesprzyjmy również Dwór w Dołędze!


KB/Radio Kraków

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast