Nie przegap
Strona główna » Kultura » Głosujemy na Dwór w Dołędze!

Głosujemy na Dwór w Dołędze!

Tylko do północy 19 sierpnia można głosować na Dwór w Dołędze w ramach akcji “Wakacje ze smakiem”. Liczba głosów oddanych na poszczególne dwory jest bardzo wyrównana, dlatego też dwór w Dołędze ma duże szanse na wygraną!

“Wakacje ze smakiem” – to wakacyjna akcja Radia Kraków. Mieszkańcy Małopolski otrzymali od Radia Kraków zaproszenie do wspólnego smakowania małopolskich wspaniałości. A ponieważ niewielka konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła – możemy typować w cotygodniowych rankingach różne urokliwe miejsca w naszym województwie. Wśród nich znalazły się rynki, pałace, dwory, zamki, wieże, schroniska, jaskinie a nawet… szlaki rowerowe.

13 sierpnia wystartował kolejny ranking – tym razem na najpiękniejszy dwór w Małopolsce. Swoje głosy możemy oddać na Dwór w Dołędze (Gmina Szczurowa).

Ponad to na liście znajdują się dwory w Gorzeniu Górnym, Stryszowie, Kasztel w Szymbarku, Wysokiej. Dla zdobywcy tytułu Marka Radia Kraków do wygrania kampania reklamowa na antenie Radia Kraków.

By oddać głos, należy kliknąć w kółeczko przy nazwie miejscowości a następnie w klawisz: zagłosuj, który znajduje się pod ankietą. Głosować można codziennie – do północy w niedzielę 19 sierpnia.

Radio Kraków – Najpiękniejsze w Małopolsce <== – głosuj

MARKA RADIA KRAKÓW

Ideą nagrody jest promowanie dobrej jakości i rekomendowanie wydarzeń oraz postaci ważnych, fascynujących, godnych zainteresowania. Marka Radia Kraków to wyróżnienie przyznawane przez Radio Kraków od stycznia 2012 r. w różnych dziedzinach – od kultury poprzez rozrywkę po działalność społeczną.

Nagroda ma także swój wymiar materialny – instytucja czy organizacja stojąca za przedsięwzięciem wyróżnionym Marką Radia Kraków otrzymuje kampanię reklamową na antenie Radia Kraków.

Od Państwa głosów zależy teraz, czy Dwór w Dołędze uhonorowany zostanie MARKĄ RADIA KRAKÓW.

W lipcowym rankingu – Pałac Goetzów został uznany przez internautów za najpiękniejszy pałac w Małopolsce. Mieszkańcy i miłośnicy uroków Pałacu Goetzów oddali 3 038 głosów.

Wszystko to dzięki zaangażowaniu internautów z całej Polski i zagranicy. Wesprzyjmy również Dwór w Dołędze!


KB/Radio Kraków

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast