Don't Miss
Home » Wiadomości » Głosujemy na Zamek w Dębnie!

Głosujemy na Zamek w Dębnie!

Kolejna perełka architektoniczna powiatu brzeskiego – zamek w Dębnie – rywalizuje w o nagrodę “Marka Radia Kraków”. Tylko do północy 2 września można głosować na Zamek w Dębnie w ramach akcji “Wakacje ze smakiem”. Jak na razie w rankingu dębiński zamek prowadzi, ale do końca głosowania jeszcze kilka dni – dlatego warto wesprzeć go swoimi głosami!

“Wakacje ze smakiem” – to wakacyjna akcja Radia Kraków. Mieszkańcy Małopolski otrzymali od Radia Kraków zaproszenie do wspólnego smakowania małopolskich wspaniałości. A ponieważ niewielka konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła – możemy typować w cotygodniowych rankingach różne urokliwe miejsca w naszym województwie. Wśród nich znalazły się rynki, pałace, dwory, zamki, wieże, schroniska, jaskinie a nawet… szlaki rowerowe.

27 sierpnia wystartował ostatni ranking – tym razem na najpiękniejszy zamek w Małopolsce. Swoje głosy możemy oddać na Zamek w Dębnie (Gmina Dębno). Ponadto na liście znajdują się zamki w Suchej, Pieskowej Skale, Wiśniczu i Niedzicy. Jak widać Dębno ma godnych przeciwników. Jednak jak podkreślają uczestnicy głosowania – zamek w Dębnie ma swój urok!

– Tylko zamek w Dębnie! Obok Wawelu to najpiękniejszy, chociaż wciąż mało papularny zabytek tego typu. wspaniała architektura gotycko – renesansowa. Znakomicie urządzone wnętrze. rewelacyjny dojazd, tuż obok “czwórki” i wiele ciekawych imprez, koncertów oraz największy w Małopolsce turniej rycerski we wrześniu. Rewelacja! – zaznacza Jakub we wpisie na radiokrakow.pl

Przypomnijmy, że dla zdobywcy tytułu Marka Radia Kraków do wygrania kampania reklamowa na antenie Radia Kraków.

By oddać głos, należy kliknąć w kółeczko przy nazwie miejscowości a następnie w klawisz: zagłosuj, który znajduje się pod ankietą. Głosować można codziennie – do północy w niedzielę 2 września.

Radio Kraków – Najpiękniejszy zamek w Małopolsce <== – głosuj

W dotychczasowych rankingach dzięki zaangażowaniu internautów z całej Polski i zagranicy zwyciężył m.in. – pałac Goetzów (3 038 głosów) oraz dwór w Dołędze (2708 głosów).

MARKA RADIA KRAKÓW

Ideą nagrody jest promowanie dobrej jakości i rekomendowanie wydarzeń oraz postaci ważnych, fascynujących, godnych zainteresowania. Marka Radia Kraków to wyróżnienie przyznawane przez Radio Kraków od stycznia 2012 r. w różnych dziedzinach – od kultury poprzez rozrywkę po działalność społeczną.

Nagroda ma także swój wymiar materialny – instytucja czy organizacja stojąca za przedsięwzięciem wyróżnionym Marką Radia Kraków otrzymuje kampanię reklamową na antenie Radia Kraków.

Od Państwa głosów zależy teraz, czy Zamek w Dębnie uhonorowany zostanie MARKĄ RADIA KRAKÓW.

 


KB/Radio Kraków

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast