Nie przegap
Strona główna » Region » Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami

Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami

Gmina Bochnia uruchomiła System Komunikacji z Mieszkańcami Alcetel, dzięki któremu Mieszkańcy mogą bezpłatnie otrzymywać informacje, zarówno o zagrożeniach meteorologicznych, jak i o ważnych wydarzeniach, odbywających się na terenie Gminy. Należy podkreślić, że system powiadamiania niesie wiele korzyści, znacząco poprawiając bezpieczeństwo i komfort życia Mieszkańców. Otrzymywane wiadomości będą dotyczyć konkretnych informacji wysyłanych tylko i wyłącznie przez Urząd Gminy w formie komunikatów głosowych albo SMS oraz na aplikację mobilną Alcetel.

Rejestracja jest prosta, wystarczy wykonać JEDNĄ z poniższych czynności:

1. Wypełnić formularz na stronie www.alcetel.pl/gminabochnia albo
2. Pobrać bezpłatnie aplikację mobilną: Alcetel

3. Wysłać SMS na numer: 503 503 733 o treści wg poniższej tabeli albo
4. Zadzwonić na numer: 14 648 40 20 i wybrać numer bazy wg poniższej tabeli

Ponadto, w najbliższym czasie zostanie wykonana w imieniu Gminy, telefoniczna kampania informacyjno-rejestracyjna umożliwiająca rejestrację numeru telefonu stacjonarnego. Mieszkańcy otrzymają bezpłatne połączenie na telefon stacjonarny z pytaniem o zgodę na rejestrację w Telefonicznej Bazie Mieszkańców Gminy Bochnia. Wyrażenie zgody skutkować będzie automatyczną rejestracją numeru telefonicznego.

Otrzymywane komunikaty będą bezpłatne, a jedynym ponoszonym kosztem jest wykonanie połączenia głosowego lub wysłanie wiadomości sms w celu rejestracji systemu, taryfikowanego zgodnie z cennikiem wybranego operatora.

Dzięki zastosowaniu systemu powiadamiania Mieszkańcy będą mieć lepszy dostęp do informacji, na temat tego, co dzieje się w ich lokalnej społeczności, mogą liczyć na skuteczne powiadomienie o ewentualnym wystąpieniu zagrożeń. System gwarantuje dużą skuteczność. Wysyłane komunikaty są raportowane na bieżąco, a w przypadku nieodebrania połączenia istnieje możliwość oddzwonienia i odsłuchania komunikatu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.alcetel.pl

Twórcą i dystrybutorem systemu Alcetel jest firma VMBS Sp.  z o.o. – rozwiązania dla jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół www.edu-kontakt.pl

ug

3 komentarze

  1. Zdecydowanie uważam, że to dobra informacja

  2. Minister Shiza

    X+project Finezja.

  3. bardzo dobra inicjatywa, brawo!

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast