Don't Miss
Home » Wiadomości » Gmina Dębno: 200 lat dla Pani Anieli!

Gmina Dębno: 200 lat dla Pani Anieli!

Wspaniałą uroczystość zgotowano z okazji 100. urodzin pochodzącej z Dołów Anieli Kądziołki. Aktualnie pensjonariuszka Domu Pomocy Społecznej w Porąbce Uszewskiej w towarzystwie rodziny i najważniejszych osób z gminy Dębno w środę świętowała swój zacny jubileusz!

– Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nią związanych. Dla większości z nas, wiek ten wydaje się nie do osiągnięcia. To czas, w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Życzę Pani na dalsze lata życia, aby nadal nie brakowało sił i pogody ducha, a Boża Opatrzność pozwoliła Pani osiągnąć ten wiek, o którym marzymy wszyscy i którego życzymy sobie wzajemnie w szczególnie uroczystych dla nas chwilach. Pani sędziwy wiek to dla nas drogocenne dziedzictwo i skarbnica doświadczeń – podkreślał wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Pani Aniela urodziła się 21 stycznia 1918 roku w Dołach. Jest w dobrej formie fizycznej, o czym świadczy taniec podczas występu zespołu Dołowianie z okazji urodzin Jubilatki.

Galeria zdjęć <==

gminadebno.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast