Don't Miss
Home » Wiadomości » Gmina Dębno. Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

Gmina Dębno. Seniorzy chętnie odpowiedzieli na zaproszenie Caritas

W Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich odbył się Dzień Seniora. Na uroczystość zaproszono wszystkich miejscowych seniorów.

80 seniorów z Biadolin Szlacheckich, Biadolin Radłowskich i Perły zdecydowało się w minioną  niedzielę na wspólne świętowanie  Dnia Seniora, które było także doskonałą okazją, aby złożyć sobie życzenia  noworoczne. Klimat minionych świąt Bożego Narodzenia skutecznie podtrzymywały dzieci z miejscowej Szkoły Podstawowej, które w profesjonalny sposób odegrały jasełka. Na twarzy zgromadzonych było niekiedy widać duże wzruszenie, gdyż część  młodych aktorów było wnukami głównych bohaterów tego wieczoru.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę każdemu z Państwa uścisnąć dłoń i podziękować za wychowanie kolejnych pokoleń naszych mieszkańców – mówił obecny podczas uroczystości wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.Dzień Seniora jest dla mnie niezwykle ważnym wydarzeniem. Zawsze myślami  wracam do dzieciństwa wspominając, jak ważnymi osobami byli w moim życiu dziadkowie i ile im zawdzięczam. To Państwa trud włożony w wychowanie, nieprzespane noce, czasem i łzy…. dziś  dziękujemy Wam za to poświęcenie. Dziękuje również za Państwa aktywność. Jesteście  dowodem, że jesień życia wcale nie musi przybierać szarych barw.

Organizatorem spotkania był parafialny Caritas.

Galeria zdjęć <<<

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast