Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gmina sprzedaje atrakcyjne działki budowlane

Gmina sprzedaje atrakcyjne działki budowlane

Ponad 30 działek budowlanych w atrakcyjnych lokalizacjach w Borzęcinie, Łękach i Przyborowie wystawi niebawem na sprzedaż gmina Borzęcin. To wyjście naprzeciw licznym zainteresowanym z gminy i z poza niej, którzy od kilkunastu miesięcy kierują do Urzędu zapytania w tym zakresie. Przygotowane do sprzedaży działki, powiększą obszary dotychczasowej zabudowy.

Pierwsze działki już sprzedano. W dniu 24 lutego br. odbył się publiczny przetarg ustny nieograniczony (tzw. licytacyjny) na sprzedaż nieruchomości na osiedlu w Borzęcinie Górnym – Działki, za aktualną zabudową w kierunku Czarnawy. Trzy osoby kupiły 5 działek o łącznej powierzchni 4 336 m2. Cena wywoławcza do przetargu za 1 m2 działki wynosiła 25 złotych netto. Drugi publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż kolejnych 7 działek planuje się ogłosić pod koniec kwietnia. Powierzchnia działek przeznaczonych do sprzedaży w drugim przetargu wynosi od 809 m2 do 1004 m2.

W drugim półroczu 2011 roku zostanie ogłoszony przetarg na sprzedaż nieruchomości, położonej w Łękach (Ciupinia Górka), przeznaczonej pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Przedmiotowa nieruchomość została podzielona na 14 działek o powierzchni w przedziale od 687 m2 do 2500 m2. Działki znajdują się w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie terenów leśnych przy drodze Łęki – Szczepanów, w odległości 9 kilometrów od centrum Brzeska.

W III kwartale br. planuje się również sprzedaż działek gminnych w Przyborowie, położonych przy drodze wojewódzkiej 768 za miejscowością w kierunku Brzeska. Odległość od centrum miasta 8 kilometrów, od Borzęcina, siedziby gminy 7 kilometrów.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast